2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Hergun aynı saatte olcmezsen kaydıda oyle yapmazsan ondan oluyor 7.30 da olcuyorsan hergun 10.30 ta gıtrersen kaydı dogru sonuc olmadıgını dusunuyor program saatını degıstır duzelır

Kızlar bşy sorcam bu sallama bitki çayları oluyor ya vitaminli vs onlardan içsek bşy olur mu yumurtlama , tutunmaya etki eder mi zarar eder mi yani
Ödem söktürücü özelliği olablar zaten zararlı da senin bahsettiğin çay nasıl bilmiyorum doğrudan ismiyle netten baksan belki daha belirleyici olur

Kızlar bşy sorcam bu sallama bitki çayları oluyor ya vitaminli vs onlardan içsek bşy olur mu yumurtlama , tutunmaya etki eder mi zarar eder mi yani
Bence içmesen daha iyi canım cok fazla yumurtlamayı etkilemeyebilir ama hormonlara etkisi var sanırım cunku bazı bitki çaylarını hamilelikte de önermiyorlar

Canım daha önce operasyon geçirdin mi bilmiyorum ama hiçbir zorluğu olmadı bana sadece dikiş alınana kadar yumuşak gıda besleniyorsun.hatta bir tanesini ameliyatsız çekmişti doktor hiçbişey hissetmedim çekilirken de sonrasında da.gebelik durumun kesinleşsin biran önce hallet sonra zorluk çekme gebelikte parol falan etki etmeyebilir cunku.

Zaten sorun hep büyüklerde..büyük cocukların ağzın payını verirse..ayrım yapmazsa o zaman çocuklarda iyi olurlar kendi aralarında
[/QUOTE]
Aynen öyle gerçekten.

Bısey olmaz kuzucum bebek yerlesmedıkı dahaıcebılırsın ,tutunduktan sonra ıcmemek daha ıyı ama.daha bızım sıpalar tuttuysa tüplerde gezıntıdeler.bende hıcbı hamılelık belırtısı yok ya.yıne basaramadık galıba

Bat ı 1 2 şubat olanlar ne zAman test yapçak acaba
Benim bat 1 şubat
Köydeyim elimde test yok
Hiçbir belırtımde yok
göğüslerim çok sönük
Kasık ağrısı Hiçbirsey yok
Umudum yok bu aydan
Gün aşırı 3 kez ilişki oldu sadece
Kimyasal oldum yılbaşında,
O yuzden döngüm değişti sanırım
Adetlerim normaldede gecikir, bu ay yine gecikecek sanırım
Ben adetimi bekleyeceğim

Kuzucum az once ıyıce baktım kanadı ıltıhap olmus üst taraftakı 20 lik diş,antıseptık agrı kesıcı gargara sıktım,yarına kadar tuzlu su,gargara ıyıce dıkkat edeym gecmezse yarın dr angıdecegım.ıltıhaplanmıs malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…