2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Büyük ihtimal kimyasal oldu doktor bir şey demedi ama öyle düşünüyorum yoksa neden çizgi çıksın 5 tane farklı markayla denedim hepsi silikti
Olabilir canım kanamanda olağandışı olmuş. Muhtemelen kimyasaldır.
Kimyasalın ardından kısa sürede hamile kalınırmış belki bu ay geliyor bebiş

ff app canım çoğumuzun kullandığı ateş programı az ingilizcen varsa kurcalayarak rahat kullanabilirsin
Ekliyorum o zaman ama 28 şubat olarak yğurlu gelsin

Bende de uyku düzeni kalmadı şu tatil yüzünden yavrum ya. Özel derslere gidip geliyorum. Onun dışında iyi dinleniyorum valla . Aynen valla tatil su gibi akıp gidiyor. Sen zihni dinlendirdiysen tamamdır bu iş geliyor bebek bu ay hadi bakalım

Sana da hiç belli olmaz hayatım. Bir bakmışsın bu ay hamişsin Ateşi bilmiyorum ya hep tek atışta ölçtüğüm için bilemedim o konuda hangisini baz almalısın. Ama düşmemiştir o kadar bence

Ben iki uygulama kullanıyorum canım, birisi ffapp o zaten burada linkini paylaştığımiz. Diğeri de femometer. Femometer ovulasyon testi tanımlamak için güzel oluyor. Ff app bende 2 aydır yumurtlama çizgisi çekmedi femometer daha uyuyor gibi bana ama ikisine de giriyorum bilgileri

YaAAA prenses geliyor inşallah
Bende kyserideydim canim cuma günü döndük bizde

Kızlar selam bir şey sorucam sabah kalktigimda pembe akinti gelmişti tuvalette peceteye sürdüğümdede lekelendi acaba neden ola bilir bat 12şubat olmalı. Acaba çatlama ola bilirmi?

[/QUOTE] Ben onlardan küçüğüm ya kendini beğenmişlik yapıyor. Bir de kayınvalidemin yeğeni onu ortaya atıyor. Ben çok umursamıyorum ama haksızlığı da sevmiyorum açıkçası. Kayınvalidem de çocukları arasında ayrım yapıyor, eşim de nasibini alıyor ilgisizlikten. Biraz Bu konuda sıkıntı yaşıyoruz. Lafın kısası kibirli ve cahille sohbete girmek çok zor.

Ben onlardan küçüğüm ya kendini beğenmişlik yapıyor. Bir de kayınvalidemin yeğeni onu ortaya atıyor. Ben çok umursamıyorum ama haksızlığı da sevmiyorum açıkçası. Kayınvalidem de çocukları arasında ayrım yapıyor, eşim de nasibini alıyor ilgisizlikten. Biraz Bu konuda sıkıntı yaşıyoruz. Lafın kısası kibirli ve cahille sohbete girmek çok zor.
[/QUOTE]
Zaten sorun hep büyüklerde..büyük cocukların ağzın payını verirse..ayrım yapmazsa o zaman çocuklarda iyi olurlar kendi aralarında

Bende öyle yapıyım kuzum teşekkürler

Allah kolaylık versin kuzummm aynen uyku düzenine el atmamız lazım ay inşallah ağzından baş damlıyor Rabbim hepimize nasip etsin bebişlerimizi en Kısa zamanda inşallah

Kızlar ya bu kadar oksurmenın tutunmaya zararı olurmu karnımın kenarları kasıklarım et kesıgı gıbı oksurmekten agrıyo acıyor acı acı resmen
Olmaz canım rabbim nasip ederse hic bir şey olmaz oğlumda zatureydim ben öksürmekten artık nefes alamiyordum hastanede tuplerle aliyordum nefesi oyle diyim ben kesin duser diye bekliyodum hatta ama oğlum doğdu büyüdü rabbim sağlıcakla almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…