Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bize söyle de çevrene hemen söyleme bence nazar çekme
Ben de hamile kalırsam eşimle anlaştık. Kalp atışını duyana kadar annelere dahi söylemicez. Kalp atışını duyduktan sonra 1. derece yakınlarımıza söyleyeceğiz. 3 ayı doldurduktan sonra artık çevremize paylaşalım diyoruz. En kritik ilk 3 ay diyorlar. Gerçi bir şey alnımıza yazıldıysa her türlü olur iyi ya da kötü. Yine de insan temkinli olmak istiyor. Tabi buraya böyle yazıyorum ama hamileliğimi öğrenirsem hamileyim diye tişört bile giyebilirm fgjhkjll. Hassas konular

Evet canım senin bugün pik olmuş değerlendirmeye başlayın derim biz de pik iken, ertesi gün ve bir sonraki gün değerlendirdik 3 kez toplamda.

Evet pik olmuş. Silindiği gün önemli sonuçta. Hem belki akşama daha iyi olursunuz Sen bir adım at o bir adım derken ilerler

Umarım bugünü çok güzel degerlendirebilirsin kuzum

umarım tatlıya bağlarsınız canım şimdilik attan almaya çalış ve akşam sürpriz yap ona :)

eşine hissettiriyor musun gebeliğim yaklaştı diye canım?
Suan haberı yok genelde vok bsıey demeden hazırlanma etme ondan taraf gıbı yapmaya calısırım ama
ay canım ya nedense bu kavgalarda hep yumurtlama gününe denk geliyor sen adım at canım istediğini al sonra burnundan getirirsin çocuk yolunda herşey mubah
Sorma hep oyle olur mubarek
Hayır çatlamadan degerlendir canım 3 gün sperm yaşıyor zaten hazırda beklesin bence ama yinede sen bilirsin
Bakalım aksam olsun da bı ne olcak , oyle hıc hazırlanma falan ama cıks olmaz yanı aman zaten bellıydı böyle olacagı

Evet fnd_50 idi sanırım
Az daha kan vermeye gıdecekti
Dedim dur sakın gitme
Deldirme kndını
Dedim ve adet oldu...

Akışına bırak kız gece uyuma numarası yap çök üstüne alacagını al yarına yine konuşma hatılrlamıyırum dersin yerse tabi

İşte öglen gittim 16mm dedi sabah ateş ölçtüm çatlamış akşama kadarda büyümemiştir ki

valla o kadar yogun çalışmaya ragmen yine kafam burda olmuyor bi türlü
Benim de öyle biliyor musun, bir yandan iş yapıyorum ardından toplantıya girip sunum anlatıyorum. Sunumu yaparken dahi aklım bu ara hep burada. Kafayı bozdum burayla iyice. Bişiler okudukça bişiler paylaştıkça rahatlıyorum da öte yandan. Askerde nasıl oluyorsa burada da birbirimizin gebelik devresiyiz diye düşünüyorum artık :) herkes şafak bekliyor.

valla de de onu de :) bılgısayarımızı fln logluyorlarsa yandık sevdım bu sozu gebelık devrıyesı

bizimde bir ayımız o yüzden yalan olmuştu ha deyincede barışılmıyor

Herkes mi aynı olur gerçekten kimse anlamadı beni. Herkes acımı hafife aldı Allahım en kısa zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah bize ve isteyen herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…