Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bize söyle de çevrene hemen söyleme bence nazar çekme
Evet çok haklısın, insanlar mücadelemizi bilmedikleri için dışardan oo ne çabuk gebe kaldı daha çok olmadı evlilikte diyebilir.. Ağzı olan konuşuyor işte, dişimi sıkmaya çalışacağım bulantı kusma gibi durumum olmadığı sürece 3 ay söylemeyeceğim ne zaman düşük riski kalkar ortadan vs o zaman birkaç kişiye derim ama sosyal medyada da paylaşım yapacağımı düşünmüyorum nazara gelmemek için...

Ayy pik olmuş kuzum benim yagla balla eşini bir şeyler yap bitanem akşama degerlendir hem belki akşamada pik çıkar çatlamamış daha üzülme lütfen
ben de sadece pik günü , ertesi gün ve sonraki gün değerlendirdm, geç kalmamışımdır değil mi? 2 gün pik oldu son değerlendirdiğim gün çatlamıştı.

6 aydır deniyormuşsunuz. +2 ay daha beklemeniz gerekiyormuş. 8 ay olacak. Eğer önümüzdeki 2 ay boyunca olmazsa bence alternatif yöntemlere başvurulabilir.

Çünkü alternatif yöntemlerde kesin değil, ihtimal dahilinde. (Sorunu olan olmayan herkes için)

İnşallah gerek kalmaz, hemencik olur gönlünce

Papatyamaviss kuzum gönlünü al birşyele yap bugünü degerlendir çatlama öncesi 1 veya 2 gün turma olasılıgı daha yüksek hazırda sperm oldugu için çatlayıp inerken yakalayıp dölleniyor. Yolu geçene kadar kuzum idare et.bak benimki kesin çatlamış bugün akımtım direk opaklaştı koyu beyaz krem gibi oldu seninkide yarına çatlar

ben de sadece pik günü , ertesi gün ve sonraki gün değerlendirdm, geç kalmamışımdır değil mi? 2 gün pik oldu son değerlendirdiğim gün çatlamıştı.
Çok güzel canım çatlamadan önce degerlendirdiysen çatlayıp tüplerden inerken hazırda bekleyen sperm ile dölleniyor ben ondan bir boş bir dolu ilişki öneriyorum uzmanınız olarak inşallah tutar canım saglıkı ise allah ol dedikten sonra yumurtan 10mm de olsa olur bebegim

A öyle mi ben 8 olayını bilmiyordum teşekkürler söylediğin için canım, aynen 7 ya da 8 kez kesin deneyeceğiz, olmaz ise 2 ya da 3 kez aşılama düşünüyoruz umarım bu 5 aylık süreçte sevindirici bir haber alabilirim çünkü çok kritik bir dönemeçteyiz volüm sorunu olmasa baya akışa bırakırdık ama değerler çok güzel, volüm düşük, rahime ulaşması gereken basınç çok az...

Ay inşallah canım benim, bu sefer çatlamam 2/3 gün önceden oldu yumurtamla ilgili sıkıntı yoktur değil mi? hazırlıksız yakalandığım için apar topar değerlendirebildik ha çatladı ha çatlayacak diye

8 olayı diye bir şey yok
Ben kendi fikrimi söyledim, 8 ay yıpratıcı olabilir diye.

Tabi yaş faktörü de önemli.

8 olayı diye bir şey yok
Ben kendi fikrimi söyledim, 8 ay yıpratıcı olabilir diye.

Tabi yaş faktörü de önemli.
Aa tamam canımm ne bilm 6 ay 12 ay olayı duydum dedim 8 de mi var acaba :)) evet süreç biraz yıpratıcı sadece o sıkıntı ... yaşımı 35 altı ikimizin de ben 30 sayılırım eşim de 31

Yoktur inşallah kuzum pik gördügün zaman yeteri büyüklüge ulaşıyor diyor kızlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…