Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hayırlı olsun inşallah:)

canım yaşınızı bilmiyorum ama eşinizle yaşınız gençse acele etmenize gerek yok başka sorun yoksa takviyelerle olur illaki yinede siz bilirsiniz tabi

E
Evet kuzum kullandım artık hangisinin faydası oldu bilmiyorum femara da kullandım
Çok kararsız kaldım ya eşim bir ay oldu takviye alalı hadi ymurtlamaya kadar bir buçuk ay olacak klomen kist yaptı femera istiyorum ama spermler düzelmediyse boşuna hormon almış olmakta istemiyorum jeli almıştım zaten onun desteğiyle de belki bir ihtimal olursa diyorum .. diyorumda diyorum yarın kontrole gitçem istesem mi istemesem mi bir işarete ihtiyacım var
Sağol canım

Akışına birak canım çok kasma kendinj hakkında hayırlısı neyse Rabbım onu nasip etsin

Jel mi alalım bıde onu mu ima edıyorsun bebıshahaha.paraları sacalım 850 vıtamın 200 ovulasyon 200 gebelık testı.bıde şimdi jel çıktı
Aynen canım benimde vitaminler 1000 ekstra vit 200 bitane daha 100 + 75 keçi boynuzu türevleri en az 300 daha vardır da aklıma gelmiyor
jeli iki ay falan aldım herhalde ama nasip olması hala kendi kendime hesap yaparken destek arıyorum işte napiim

canım yaşınızı bilmiyorum ama eşinizle yaşınız gençse acele etmenize gerek yok başka sorun yoksa takviyelerle olur illaki yinede siz bilirsiniz tabi
Aslında haklısınız, 3 ay sabretmeye çalışacağım bu ay olmaz ise 2 ay daha deneyeceğiz ama değerler yeniden düşerse başa dönersek diye korkuyorum, en azından arada daha yüksek şansımız olan aşılamayı mı denesek diyorum..?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…