Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım eşine takviye uyguladınız mı
Test yaptınız mı peki femeradan önce yani değerleri normalmiydi Ben de kullanacağım dayanak arıyorum kendime eş durumundan ötürü ertelemem gerek ama ertelemek istemiyorum

Aklım hep orada oluyor ama uğraşıyorum bir şeylerle yoksa vakit geçmiyor. Gelip gidip testleri inceliyorum hafif bir gölgelik görsem zaten kuruma diyip geçiyorum ama niye inceliyorum bilmiyorum durduramıyorum kendimi
ben de öyle valla haha ama bazen de test yapmaya korkuyorum adetimi beklemek istiyorum ama adeti beklerken arada hafif kası ağrısı bekliyorum ki en azından biraz belirti olsun umut olsun :))

aynı heyecan hepimizde var emin olabilirsin ne zamandır deniyorsunuz
Evet o nedenle bu forumda buldum kendimi sizler de benim gibisiniz, annem ve ablam fazla dinlemiyorlar beni akışına bırak olur illa ki çok takıyorsun kafana diyorlar bizi anlamıyorlar yani... biz 6 ay olacak işte canım denedik bekliyoruz daha yolun başında gibi görünüyoruz ama eşimin hacim sorunundan dolayı doğal yolla bize pek şans vermiyor doktorlar, biraz değerleri sayısı vs arttı ve bir ilaç tedavisi görüyor diye 2 ay daha bekleyeceğiz olmuyor ise aşılamaya geçeceğiz şansımız aşılamada daha fazla...

Yok canım hatta doktor eski verilerine baktı beğenmedi bidaha tahl yapsın dedi adet olursam yapacaktı ama çok şükür olmadım gerek kalmadı

ben de öyle valla haha ama bazen de test yapmaya korkuyorum adetimi beklemek istiyorum ama adeti beklerken arada hafif kası ağrısı bekliyorum ki en azından biraz belirti olsun umut olsun :))
Nerdeyse bir haftadır test yapıyorum yok hiç bir şey, testlerimde bitti. Az önce dışarı çıktım eczane evimin yanında, bakışıyoruz resmen ama almıcam artık regli bekliycem. Boşu boşuna yaptığım testlerden bıktım. ( İnşAllah yarın sabah koşa koşa gidip almam)

Milyonlarca sperm içinden sadece bir tanesi yetiyor zaten Vakti zamanı geldiğinde olacak canım. O vakit gelene kadar bize düşen elimizden geleni yapmak

yok almazsın canımm az kaldıysa adete bekle bence de :) ben düzenli adet görüyorum 3 sefer erken gebelik testi denedim kalbim gibi tertemiz çıktı o yüzden gecikme olmadan yapasım gelmiyor

Milyonlarca sperm içinden sadece bir tanesi yetiyor zaten Vakti zamanı geldiğinde olacak canım. O vakit gelene kadar bize düşen elimizden geleni yapmak
En doğrusu zaten gecikmeyi beklemek Bu ay sevindirici bir sonuç alırsın İnşAllah
Aynen canım umarım hepimizin yüzü güler bu kadar emek ve istek boşa çıkmaz umarım Allah'ımdan en büyük dileğim... Olursa hemen paylaşacağım mucizemi. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…