Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
D Defnemege yaa bebısmmm nasılın nasıl gıdıyor hamışlik arada gel unutma bızı :) sen neler yapmıstın bızede anlatsana kuşum ya kafamıza yazalım :)
Bol uykulu halsiz ağrılı geçiyor kuzum henüz keseyi görmedik 26sinq randevum var betada takibini yaptık 3 defa bıraktık bekliyoruz .. valla kuzum ekstra bisey yapmadım doktor o ay femara vermişti kullandım ovualsyonla takibini yaptım yumurtlama ve çatlama gününü 4 gün üst üste değerlendirdik yumurtladan 12 sonra test yaptım silik çıktı öyle.ogrendim

Kuzum senjn aktif kanaman geldi mi bugün ya da yarın gelmesi lazım eğer gelmez ise doktorunla görüş istersen tam sifirlaninca kanama başlar çünkü hatta kanı dün verdiyse bugün kanama başlaması lazım
Yok canım benim kanamam 570 kğsürlerdeyken geçen hafta cumartesi başladı, o salı yani geçen hafta salı 67 olmuştu. Bir hafta sonra pazartesi yani dün 7 çıktı. 2 gündür kanamam bitti. Sarı akıntıya döndü.

Öncelikle sağlıkla gelsin kuzun Yavrum o nasıl bir test 12 saat sonra silik vermiş.

Açıkcası 2'nün üstünde bi değerle bile hamile ilan edebilirim kendimi cunku <1.2 den fazlasını görmedim bugune kadar
İnşallah bebiş seninledir cnm
Fakat 2 ile öğrenmeni tavsiye etmem
2 günde 1 Kan vermek yorucu ve stresli oluyor

Şimdi merak edip öğrenmek istıyoruz ama inan öğrenince daha zor.
Yanlış anlama bni ama çok erken vermişsin
Negatif çıkarsa inanmayıp yıne 2-3 güne vermen gerekecek
Bn kollarımı delik deşik ettım gecen ay
Ve akıllandım
Adetten öncede test yapmıcam
Testte çıksada kan vermek için biraz beklıcem, yüksek değerle öğrenim dıye

Hrkese busekılde yazıyorum Belkıde kızlar bna kızıyorlardır ama dilim fena yandı geçen aydan

Haklısın canım. Bende regl geçmeden kaset test yapmıcam dedim ama dayanamadım. Ne oldu yine negatifleri görüp üzüldüm. İflah olmuyorum hala

Benim de kanama bitince sarı akıntı gelmişti ama benim değer düşüktü diye heralde hemen geldi kanama yarın tekrarla istersen canım yarın kesinlikle 5 in altına düşmüş olması lazım

Haklısın canım. Bende regl geçmeden kaset test yapmıcam dedim ama dayanamadım. Ne oldu yine negatifleri görüp üzüldüm. İflah olmuyorum hala
Sen kan verıcektin (sendin sanırım)
Ben sana verme demiştim

Sende dün adet olmuştun
Walla millete kan verme diye diye topiğin zebanisi gbi bişey oldum
Halbukı ben tecrube mi yazmk istedıgım için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…