Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi akşamlar kızlar. Bat 28 Ocak.. yumurtlamam olalı neredeyse 1 hafta oluyor. O günleri 2 günde bir şeklinde değerlendirdik. Yumurtlama dönemimde acayip bel ağrım olmuştu. Bugün tekrar başladı bel ağrım.. tutup tutmadığını anlayabilmek için çok erken, ona yoramıyorum şu an ama.. ağrılı yumurtlama sonrası tekrar ağrı çeken var mı ya bu şekilde..

Öyle gerçekten bende yaşadıklarımdan sonra benzer yaşayan var mı diye araştırırken geldim buraya. Gerçekten çok iyi geldi bana da
Zaman herşeyin ilacı gerçekten. Haziran ayından beri toparlanmaya çalışıyorum. Burda da çok okudum, yazdım, paylaştım çok iyi geldi bana, toparlanmama çok yardımı oldu

canım nasıl nerden aldın?

Amin Allah razı olsun güzel kalpli arkadaşım E nabız da hala yok acaba çıkıyor da gitmek mi gerekiyor anlamadım ki
Bana sağlık ocağı beta yüksek değilse girmiyorlar dedi e nabiza canım çok küçük bir değer çıktı acaba ondanmi girmediler ama artikdusunme o değeri bak maşallah çok çok güzel artmış değerin

Kendimi alamıyorum hep bir şey düşünüyorum ne olacak diye gebelik başlayınca da bitmiyormuş imtihan hatta asıl şimdi başlıyormuş Allah hepimizin yardımcısı olsun En kısa en hayırlı zamanda sağlıkla gelsin bebişin

Gece gece güldürdün beni Allahda seni güldürsün valla haklısın bi o kaldı yapmadığımız

Merhaba benim de bat 24 ocak, belirtileriniz var mı
Adet olacakmış gibi alt karın ağrısı oluyor.
Bir de sağ yumurtalığımdan bacağa vuran bir ağrı oluyor ara ara. Bazen de şişkinlik hissediyorum
Ancak daha önce de yazmıştım, bizim bu ay bebek için ilk denememiz. Ovulasyonu sadece takvim yöntemi ile takip ettim.

Daha önceki ilişkilerimiz hep prezv. ile olduğu için, belirtilerim korunmasız bir ilişkiden de oluyor olabilir. Tam anlatabildim mi bilmiyorum, içime sperm akışı daha önce prezv ile korunduğumuz için hiç olmamıştı. Vücudum bundan dolayı ya da psikolojik olarak böyle tepki veriyor olabilir. Çünkü ilk korunmasız ilişkiden sonra bile kasık ağrısı var gibi geldi.

Sizin belirtiler var mı ?
BAT 24 Ocak olan 5-6 kişiyiz galiba. Bakalım ne olacak

Evet bayılıyorum zaten ay ay takvimlere katılmaya, fikirlerimizi paylaşıyoruz, birbirimize destek oluyoruz. Benim de 2 gün önce göğüslerim şişmeye ve ağrımaya başlamıştı, dün de sağ kasığımda ufak ufak batmalar olmaya başladı, arada sağ bacak arkama da iniyor ve uyku halim var. Onun dışında bugün kremsi bir akıntım gelmiş ama kesildi sanırım daha görmedim. Ben de 2 senelik evliyim 1 yıldır deniyoruz, bu ay ovülasyon testiyle denedim , Allah büyüktür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…