Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Malesef bu testlere guvenme sonra moralın bozulur uzulursun Sabah kaset yap bırde ınsallah bebegın senınledır
Benim geçen ay daha belirgin di ama maalesef yanıldık diyeyim film den sonra ilk ay ama bu ayda boş maalesef karnım başladı ağrımaya 18 i yazmıştık zaten tabloya hayırlısı inşallah

Olur elbet.
Yaşın genç, gebe de kalabiliyorsun.
İnşallah günü geldiğinde olacak, içini rahatlat

Benim hormonlar normal ama yumurtalıklarım pcos görünümlüymüş adet gecikmelerim erken olmalarım oluyo. Eşim de 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu vitamin kullanıyo
Pcos görünümlü olup çok hamile kalan var pcoslu olupta hamile kalan çok rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 2023 bize uğurlu gelsin bebek getirsin

Amin Allah razı olsun güzel kalpli arkadaşım E nabız da hala yok acaba çıkıyor da gitmek mi gerekiyor anlamadım ki
Benimde öyle olmuştu. Ertesi gün öğlen doktordan alırsınız demişti hemşire, 1500 test çıktı beta yok, tanıdık doktor olunca aradık, bazı sonuçlar sisteme düşmüyor demiş eşime. Ondan öğrendik. Sonra düştü sisteme. Aynı sağlık ocağında başka doktorda komşum verdi. O ertesi gün görmüştü sonucu bugün yine verdik komşumla aynı yerde aynı saatte bakalım şu saat oldu, yine diğer sonuçlar var, beta yok

Hatırlatmak istemiyorum canım üzülmeni hiç istemem ama içini dökmek istersen yanındayım, dinlerim seni her zaman. Bizi bizden iyi anlayan olmaz. İnşAllah kimse de anlamaz bu duyguyu
Allah razı olsun inşallah kimse yaşamasın Allahım kimseye göstermesin. İyiki kadınlar kulübü var, iyiki sizler varsınız. İnan burda okumasaydım, herkes yaşadığını paylaşmasaydı hiç toparlayamazdım. Böyle okudukça ve ben de anlattıkça rahatlıyorum.

Ayy evet ya benimki de öyle kan tahlili için diğer sonuçlar var ama beta yok Sana bir soru sormak istiyorum. Benim son adet 7 aralık şuan 300 yükselmesi iyi olabilir ama yine de totalde baktığımızda çok düşük değil mi int. ten bakıyorum benim haftamda hep 1000 küsürdeler

Öyle gerçekten bende yaşadıklarımdan sonra benzer yaşayan var mı diye araştırırken geldim buraya. Gerçekten çok iyi geldi bana da

O döllenme tarihine göre değişir kuzum döllenme tarihinden emin olamayiz asla o yüzden doktorlar hep yükselişe bakar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…