Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada kızlar yumurtam çatladı artık testler silik amaaaa yumurtlama dönemi olan yumurtalık ağrım biraz daha aşağı inmeye başladı rahme doğru. Ağrı eşiği düşük olan kişiler yumurtanın kanaldan geçişinde döllenme sonrası ağrıyı sızıyı hissedermiş. Yumurtlama sancısı bitti memelerde ağrı hassaslık bitmedi kafamda mı kuruyorum acabaaaaaaap

Eklentiler

• 1629DBEE-A679-4B58-A5BB-EEC4BE221E3C.jpeg
    227,1 KB · Görüntüleme: 76
Ayy ekran görüntüsü şeklinde attığın yazıyı yarım saat önce bende okumuştum

Ayy ekran görüntüsü şeklinde attığın yazıyı yarım saat önce bende okumuştum
Ya ağrı devam edip aşağı doğru ilerleyince ben de araştırayım kist mi acaba nedir falan bakayım diyince böyle gördüm ben çünkü istisnasız her ay hangi yumurtalıktan yumurtladım hissederim ama şimdi aklıma geldi kanal falan tıkalı ondan mı ağrıyor ki tüpleri tıkalı olan var mı aramızda tecrübesi olan z

Ben normalde hissetmiyorum ama benzer ağrılar kramplar bende de oluyor şuan.
Benim muhtemelen psikolojik.

İnternetten alacağım doğru ölçen olsun diye sordum saol kuzum ateş tablonu paylaşırsan sana zahmet bana da örnek olur

Bende hissederim hatta göğüs ağrım o ateşlenme sırtıma bile vurur sanki menepozlu gibi 7-8 gün önceden başlarım hissetmeye hormonlarda sıkıntım yok ama enfeksiyon sık olurum belki ondan oluyordur sırta ne zaman ağrım vursa crp yani kanda enfeksiyon yüksek çıkıyor bende

Ben söylemiştim kuzum evet çok etkiliyor

Ben söylemiştim kuzum evet çok etkiliyor
Evet gerçekten ben cok cok düşüktü ilaclarimin dozu yüksekti o ay hamile kaldım kimyasal olsada ben hamile kalamadigim ayları bu vitamin eksiklerine bağladım insallah degerlerim duzeldi yine olacak inanıyorum umutluyum rabbim nasip eder inşallah bana ve hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…