Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Annemin lafıyla Allah eksikliklerini göstermesin ama bazıları hiç o saygıyı haketmiyor

Öyle bir görüntü yokta çok yumurtam var yumurtalıklatımda zaten benim kendi doktorum farklı buna enfeksiyon için gitmiştim o bu kadar üstüne düşmemişti bu konunun 6 ay deneyin gelin demişti
Sen kendi doktoruna bir sor kuzum adetlerin düzenlimi gecikme oluyor mu

Ya benimde içim rahat etmedi enfekdiyon için bir doktora gitmiştim bilgi alayım dedim. Ya hayır kötüde olabilir ama direk böyle demesi canımı sıktı yani bana çok kötü tedavisi olmaz gibi yansıttı
Bu aptal doktorlar yüzünden morelimiz düşüyor rabbim iyi doktorlara denk getirsin benimde 1kızımvar ikinci çocuğu yedi aydır deniyoruz 3 kimyasal oldum bu gidişimde tüp bebek yap dedi hiç bir kan tahlili test araştırmadan birde kimyasallar seni üzüyorsa çocuk yapma dedi

Ne güzel nasip işte olacağı varsa her olumsuzluğa rağmen yolunu buluyor demekki sağlıkla hayırlısıyla kucağına almakta nasip olsun inşallah
Çok sağol.Herkesin güzel haberlerini alırız burda sırayla umarım.Özellikle de her ay hayal kırıklığı yaşayan,Yıllarca uğraşan ,yıpranıp yorulanlar var. Umarım kucağınız dolar da çocuk bakımı başlıklarında falan karşılaşırız.

Rabbim nasip edince nasıl dizayn ediyor bizim için mükemmel örnek oldun hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah canım

Şiddete karşıyım ama bazen dayak yiyen doktora da üzülmüyorum demek ki birisinin kuyruğuna basıyorlar ki sabrı olmayan dövüyor
En güzeli öyle bir doktordan çıktığında kapıda diğer bekleyenlere anlatçan bana böyle böyle yaptı bence gitmeyin falan diye ya da internette ziyaret değerlendirme çıkıyor e nabız da yazcan oraya nette ifşa etçeksin her yere yazcaksın şikayet falan ben öyle bir ikisini yazdım intikam almış gibi keyifli oluyor

Üzer tabi üzmemesi acayip bir şey ne bekliyorlar bizden anlamıyorum. Saçmalık ya gerçekten para verip özele gittim bide

Ayyy canım hamile misin cok sevindimmmm kucagına almak nasip olsun sağlıcaklaaa

Zaten kötüledim ki, yazmak lazım heryere dur yapayım onu da

Canım biz bu ay ilk defa denedik adet bittiği günden itibaren yumurtlama haftası bitene kadar gün aşırı değerlendirdik yumurtlama olduğu gün (akşam-sabah) öncesi ver sonrası günler de bir kere ve sonra haftada bir değerlendirdik. Allahın izniyle şuan hamile görünüyorum bir aksilik olmaz ve değerlerim düzenli artarsa sana da fikir olsun istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…