Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk idrarlamı yaptınız acaba hayırlı olsun benimde bat 21 gözüküyor yapsam cıkarmı acaba ama ilk idrarımı yaptım olsa bile cıkmaz herhalde gerçi bu ay hiç ümidim yok bende korunmayı yeni bıraktım oğlumda deli gibi göğsüm şişip ağrımıştı damarlar çok belirgindi ciddi kasık ağrım vardı şuan hiçbir belirtim yok bu ay olmadı gibi bakalım

Sağlıkla gelsin bebişin Canım testin ne marka, adete 1 hafta kala böyle çıkması kaset testte şaşırtıcı.

Canım bana değerlerin gayet iyi geldi aslında ya o doktor niye böyle bişey söylemişki anlamadım

Canım bana değerlerin gayet iyi geldi aslında ya o doktor niye böyle bişey söylemişki anlamadım
Ya bende anlamadım ki evet lh fshtan biraz yüksek ama bu kadar mı kötü anlamadım amh yüksek polikistik gibisin dedi ultrsondada cok yumurtam var dedi

Ya bende anlamadım ki evet lh fshtan biraz yüksek ama bu kadar mı kötü anlamadım amh yüksek polikistik gibisin dedi ultrsondada cok yumurtam var dedi
Canım lh ın fsh dan büyük olması sorun değilki lh/fsh 2.5 tan büyük olmamalı diye biliyorm

Benim uygulamada gösteren 10 günlük doğurganlık sürecini ben şöyle denedim.

Boş.
Dolu.
Boş.
Dolu.
Boş.
Dolu.( Yumurtlama-28 gün döngüsüne göre)
Boş.
Boş.
Dolu.
Boş. (Bugün )

Normalde 28 günde bir adet görüyorum. Uygulamayı da 28 güne göre ayarladım. Ama nadiren 31.günde olduğum oluyor. Ola ki bu ay da 31.günde regl olacakmışım gibi yumurtlama olursa, son dolu günü yumurtlama olmuş olur diye düşündüm.

Bakalım ne olacak bilmiyorum daha. İlk deneyiş.

Bence çok erken, çıkacağını sanmıyorum. Yapmayın derim

Senin doktor benim değerleri görse direk tüp bebek der o zaman sen o doktorunu değiştir canım bana göre saçmalamış
Ya benimde içim rahat etmedi enfekdiyon için bir doktora gitmiştim bilgi alayım dedim. Ya hayır kötüde olabilir ama direk böyle demesi canımı sıktı yani bana çok kötü tedavisi olmaz gibi yansıttı

Amh yüksek çıkmış canım yüksek olmasıda engel olabiliyor bebek olmasına. Bu arada polikistik over var mı sende canım

Ya benimde içim rahat etmedi enfekdiyon için bir doktora gitmiştim bilgi alayım dedim. Ya hayır kötüde olabilir ama direk böyle demesi canımı sıktı yani bana çok kötü tedavisi olmaz gibi yansıttı
Kız yok benim doktorum tüp bebek uzmanı genede benimle böyle konuşmuyor sen o doktoru boşver saçmalamış bana göre fsh 8.49 lh 11.66 amh 4.78 prolaktin 23 hiç bir doktorda bana böyle bir yorum yapmadı

Canım benim değerlerim güzel çıkmasına rağmen doktor beni kovdu odasından senin burada ne işin var interfilite bölümüne gideceksin diye herkesin içinde azarlamıştı elim ayağım buz kesti orda benim Allah kimseyi devlet hastanelerine düşürmesin

Kız yok benim doktorum tüp bebek uzmanı genede benimle böyle konuşmuyor sen o doktoru boşver saçmalamış bana göre fsh 8.49 lh 11.66 amh 4.78 prolaktin 23 hiç bir doktorda bana böyle bir yorum yapmadı
Hatta 3 farklı doktor asla polikistik overdan bahsetmezken geçenlerde özel bölgemde yaşadığım ağrıdan kaynaklı başka bir doktora gitmek durumunda kalmıştım bana dediki sağ yumurtalığında pcos görünümü var bende dedimki sizden başka 3 doktora daha göründüm kimse bana böyle bişey söylemedi siz nasıl gördünüz bunu? Bu seferde dediki belki bizim baktığımız döngünün günüyle alakalıdır adet değilsin felan filan hiç de umursamadım

Sana peki pko falan var dediler mi canım

Sende bebiş var mıydı ne kadar denedin içimi rahatlattın ya canım sağol biraz aslında benimde doktorum prof alanında iyi ama enfeksiyon için yakınlarda bir özele gittim o böyle dedi

Ben özele gittim ama artık ordada her doktor ilgilenmiyor onu anlıyorum vallahi canımı sıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…