Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum bu test o gölgeyi otomatik çıkardığı için ben gölgeye güvenmiyorum ateşin ciddi umut vaad ediyor normalde senin bugün düşmesi gerekiyordu. Batın geçerse bir kez daha test yap bakalım ne olacak
Kisiden kisiye fark edebilir tabii ama genelde ates battan ne kadar once duser? Ben ilk kez ates olcuyorum bu ay, fikrim olsun diye sordum.

İnşallah bebeğim çok teşekkür ederim hepimizin bebeği sağlıkla gelsin inşallah . Sen nasılsın regl başladı mı
Evet geçen cumartesi başladı ve çok ilginç bir şekilde normal reli gibi oldumki daha kötülerini parçalı kanamalrını da yaşamışıilığım vardı. Bugün bir hafta çamur gibi akıntıya döndü iki gündür, bakalım nasıl seyredecek. Pazartesi tekrar kan vereceğim.

Ah canım hiç sıkma canını lütfen bittiği gibi çalışmalara devam ben de yaklaşık 2 senedir uğraşıyorum ara ara düşüyorum moralim sıfırlanıyor ama sonra kendimi toparlayıp yola devam ediyorum

Bende aynı fikirdeyim. Pembe çizgi yoksa negatif

Hamilesiiin tebrik ederim. İlk kan sonucu mu? Pazartesi tekrar verip artışına bak canım İnşAllah sağlıkla kucağına alırsın
Evet canım ilk kan sonucum ama aklıma takılan birşey var olası adetin 4. Günü bu değer çıktı genelde hep ilk gün bu seviyelerde çıkıyor diye okudum burada

Aynen öyle. İki günüm kaldı ateş birden düşebilir iki gün düşmezse kan veririm
İnşAllah düşmezde güzel bir sonuç alırsın Bende bugün test yaptım negatif. Pazartesiye kadar test yapmıcam artık. Haftasonum rahat geçsin Kekler sarmalar yapayım kayınvalideme gideyim elti çatlatmaca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…