2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Büyüdükçe tam tersi olur derler gittikçe uslanabilir . Uyurken nasıl destek oluyorsan kucakta sallama emzik emzirerek . E uyuyunca yatağa koyıyorsun sanırım. Uyanınca o destek olmuyor uykuya dalamıyor kendi kendine

Gece uyanınca yatağından alıp bizim yatağa koyarken uyumuş oluyor emmeyecekse sonra bizim yataktan tekrar kendi yatağına alıyorum komik ama gece bir kaç kez bunu yaşıyoruz gündüz hala kucakta süpürge sesi ağzında emzik ile uyuyor uyanınca mecbur kucağımda bi sallayıp yatırıyorum

Bi önceki gruptaydım faydalıydı baya ya sağolsun
Çok sevindim kilo verdiniz mi peki süt artar gibi geldi biz yarin başlıyoruz. Ben önce biriyle başladım diyetisyen bile değilmiş hep aynı listeler herkese sütüm kesildi bıraktım. Şikayet varda bir sürü şikayet vardi. Tesadüfen sponsorlu reklam geldi baktım bir arkadaşım takip ediyor sordum, tanıdığıymis listeyi verince anladım fayda edecek gibi

Kizlara ek gıdaya kimler ne zmn başladı
Ben tadimlara başladım 4 buçuk aylıkken ama hergun düzenli birşeyler vermedim ,3 gün kuralı falan yapmadım . Denediklerimiz yoğurt , muz, mango, havuç , tatlı patates, kabak ,avakado . Mesela 1 gün verdim ,2 gün birşey vermedim gibi ve 1 tatlı kaşığını geçmedim. İlk bebeğimde 6 aylık olana kadar hicbirsey vermemiştim , çok doktor odaklı büyüttum .bu sefer o kadar kasmiyorum artık kendimi , annelik iç güdülerime ,kendi bilgi ve deneyimime göre hareket ediyorum .

Nerdeyse 5 aylığız daha başlamadık, kızımı oturmak için çok hevesli görmüyorum , o yüzden sanırım . Ama arada meyvelerden yalatıyorum.

Günaydın kızlar Doktordan gelemiyorum hiç vaktim de olmuyor bu ara tiroid iltihabı olmuşum bir boğaz ağrısı gece terlemesi vs önemsemedim önce ama baktım geçmeyecek KBB ye gittim tahlil ultrason kendimi endokrinde buldum ilacı kortizonlu olduğu İçin kullanamiyorum sadece parolla geçecek mi bakalım endişeliyim fazlaca emzirmeme mani bişey çıkacak diye ödüm kopuyor

İlk çocukta bende o hatayı yaptım kızkardeşim de öyle çocuklarımız aşırı seçici ve yemek yemeyi sevmiyorlar 5 ve 6 yaşında olmalarına rağmen annem halen patates kızartması ve yoğurtlu şehriye çorbası yapıyor ikisine bunda biraz daha rahat olucam inşallah bende acı ve çok tuzlu yiyemem bana uyacak şekilde 6 ay gibi yemek sularına bile yavaştan basliycam

Uyku eğitiminde bugün 4. Günüm yatağına koydum ve hiç ağlamadan uyudu inanamıyorum ağlamak istiyorum . Koşmak istiyorum çimenlerde
Ne güzel bende bebeğimi doğduğundan ilk zamanlar emzirir yatağına koyarim uyur. Şimdi de uykusu geliyor belli yatağına koyarim çıkarım odadan uyur. Bende sorun şu büyük oğlumda böyleydi uyurdu koyunca ama onu 2 yaşında hemen uyuyor diye ayağımda sallamaya alistirmistim 5.5yasinda hala sallıyordum bacaklarımda belimde ağrı oldu oyle bıraktık. Ben sonradan çozutuyorum inşallah bunda yapmam bu seyi

Uyku eğitiminde bugün 4. Günüm yatağına koydum ve hiç ağlamadan uyudu inanamıyorum ağlamak istiyorum . Koşmak istiyorum çimenlerde
Maşallah maşallah Gündüz uykularındada mı aynı şekilde uyuyor nasıl verdin eğitimi birde kaç aylık bebeğin. İnşallah darısı bizim başımıza

Destek verirseniz hep daha fazlasını istiyorlar yapmayın benim bir sorunum da 45 dk uyuyup uyanması gündüzleri ve gece de saat başı uyanması uyuturken 1 saat ağlaması falandı. Çok sorunluydu uykusu. Şükğr düzeldi devam eder inşallah

Maşallah maşallah Gündüz uykularındada mı aynı şekilde uyuyor nasıl verdin eğitimi birde kaç aylık bebeğin. İnşallah darısı bizim başımıza
Evet her zaman gece gündüz . Valla maşallah diyin ağlıyorum çok sorunluydu uykusu uyutma fobim oluşmuştu. Şu an 4,5 aylık tracy hog yöntemini kullandım . çok araştırdım onlarca video izledim. Canınıza tak diyince yapıyorsunuz sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…