2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Canım benim belki bu sefer farklı şeyler olur kendini karalara bağlama lütfen umut kesilmiş değil

Belirtiler bildiğin adet belirtisi adet Olcam ama olamadım diye söyleniyordum.4.gun midem bulandı yoksa yine anlamazdim
biz 1,5 yıl istedik. olmaması için sorun yok en kötü durum denildiği ay bu başıma geldi zaten diken üstündeydim sürekli. bir gün burada konu actım basımdan gelen tüm süreci anlatan ve ne yapmam gerektiğini sordum. birkaç saat içinde içime birşey düştü once eczane sonra hastaneye kostum sonuc bu :) zaman geçmiyoo

her zaman olumluyu cagır kuzum güzel olacak geçecek inşAllah

Evet zor olur hamile iken ya ben hiç çalışmıyorum full yatış bide düşük riskim var tam yatıyorum progesteran hap iciyorum oda tam sersem yapiyo
Vajinal al demedi mi canim doktorun bende kullaniyorum ilk 3 gün ağızdan almıştım baktım fena oluyorum aradım oda vajinal al dedi simdi daha rahatım şükür

Bozma canım moralini benim bebeğim de bir hafta geriden geliyor... İnşallah bir şey olmaz. Veren Allah ondan umut kesilmez

Benimde 20 Nisan canım. Çok şükür bende bugün kalp atışını duydum
Gözün aydın canım

Bende bugün duydum minik kalbin sesini nasıl heyecanlı birşey
Bekleyen tüm arkadaşlar inşallah hepiniz saglikla duyarsınız
Virgo women sende gidecektin canım bugün ne yaptın ?

Bu önceki gibi olacak diye birşey yok canım kendini şimdiden üzme. Senin iyi olman bebeğin iyi olması demek. Güçlü olmaya çalış, ümidini ne olursa olsun kaybetme

Canim sen sakin ol önce. 1 haftalik sapmalar cok normal bircok gebenin basins geliyo doktorlar 1 haftalik geriligi onemsemiyor kalp atışı icin de erken 12. Haftada duyanlar var. Biraz sakin ol ve bol bol dua et canim

Bizim bebekler minyon olacak galiba oğlum hep iki hafta önden giderdi bu hep geriden geliyor sağlıklı olsunlar da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…