2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Benim betam çok yüksekti 4 gün gecikmeyle test verdim 5300 çıktı o gün keseyi gördüm.1 hafta sonrada kalp atışı duymaya gittim yani 5+5 lerde falan ama sadece ugultuydu o gün duyduğum hiç belli olmuyordu

Canim rahim genisledigi icin de olabilir ama doktorunla iletisime gec belli de olmaz

Aa ne güzel nasıl sende durumlar
Hersey çok güzel çok şükür ama işten ayrılmak kararı verdim .bugün konuşacam. İşten gece 2 geliyorum sonra 12 kadar uyuyorum. Bulantı, kusma var.kilo verdimotelde çalışıyorum misafir ilişkileri geliyorum hiç kimse görmek istemiyorum konuşamıyorum bile

Ben çok sınırlı biriyim oldumzaten sinirliyim ama şimdi aşırı hem kontrol edemiyorum

Ben çok sınırlı biriyim oldumzaten sinirliyim ama şimdi aşırı hem kontrol edemiyorum
Ben tedavi için ilaç kullanırken sinirliydim o tuhaf gelmiyordu kendimi bastırabiliyordum ama insanların ortasında tam birini paylamak için ağzımı açıp ağlamak Allahım tam faciaydı

Evet zor olur hamile iken ya ben hiç çalışmıyorum full yatış bide düşük riskim var tam yatıyorum progesteran hap iciyorum oda tam sersem yapiyo

aa bilmiyordum çok teşekkür ederim bilgi için :) ben herseye atlayan biri oldugum için iş güç tutamıyordum kendımı dıkkat edeyım barı

Benim betam çok yüksekti 4 gün gecikmeyle test verdim 5300 çıktı o gün keseyi gördüm.1 hafta sonrada kalp atışı duymaya gittim yani 5+5 lerde falan ama sadece ugultuydu o gün duyduğum hiç belli olmuyordu
cok guzel zamanda anlamıssın . ben bir gün gecikme ile anladım ve beta 28,75 idi sonrasında beklemek cok zor oluyor hatta dedim keske anlamayıp kese gorerek anlasaydım böyle zaman gecmek bilmiyor hiçbirseye kafa veremiyor insan. bakalım yarın ne olacak

Çok sevindim canım gözün aydın bebek usg ye göre kaç hafta çıktı

Belirtiler bildiğin adet belirtisi adet Olcam ama olamadım diye söyleniyordum.4.gun midem bulandı yoksa yine anlamazdim

Allah yardımcın olsun canım güzel düşün kötüyü cagirmayalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…