2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar dün başıma gelenlere bir bakın hele ben normalde cidden soğuk kanlı bir olay olduğu zaman asla mız mız etmez haklıysam karşımdakine tek tek lafını verir sustururum hiç neyse o beni kırsa da ses etmeyeyim modunda olmam.

Ama dün 2 3 kişilik bir ortamda biri yine klasik haksız bir yere bir tavır takındı tam aha dedim bunu bir yaptı iki yaptı sustum artık yaptığının yanlış olduğunu söyleyeyim bir daha böyle bir trip atmasın tam ya Allah aşkına sürekli neden böyle kafanda kurup alınıyorsun dedim beni hık diye bir ağlama tuttu ama nasıl içten geliyor kendime şok oldum milleti de şok ettim yetmedi eve gelip ben neden böyle bir salaklık yaptım ve bir anda ağlama geldi diye bir daha ağladım bu hormonlar dedikleri cidden buymuş galiba ya

Duygusal bir ponçiksin artık

Yaaa ponçik seni hahahhshs yicem tutmayın beni

Hamilelik seni çok bozdu

Aynen normalde önceki doktorum o değildi ama o özeli var orası da pahalı... Bir de raporda ilaçlarda tahrillerde bir djeu problem oluyor. Ertuğrul beyi de beğendim sakın anlayisli bir doktor.
Evet sakin biri tek tek açıklama yapmıştı aslında ve hastahane bünyesinde olması cidden kolaylık ama ben de özeli olan ile cidden iyi bir uyum yakaladım başka yerden gelsem de geldiğime değiyor enerji olarak

Evet sakin biri tek tek açıklama yapmıştı aslında ve hastahane bünyesinde olması cidden kolaylık ama ben de özeli olan ile cidden iyi bir uyum yakaladım başka yerden gelsem de geldiğime değiyor enerji olarak
Sende mi Kumluca da yaşıyorsun ya da buralı misin?

Kumluca merkezde değilim ama Finikedeyim ama Antalyalı değilim
Özelde kime gidiyorsun? Ben Mehmet behrengiye gitmiştim daha önceki hamileliğim de... Burada doktor olayı biraz problem. Batıda bir yer ama doktor bulmak sıkıntı. Bende buralı değilim

Özelde kime gidiyorsun? Ben Mehmet behrengiye gitmiştim daha önceki hamileliğim de... Burada doktor olayı biraz problem. Batıda bir yer ama doktor bulmak sıkıntı. Bende buralı değilim
Bi Antalya merkeze farklı sorunlarım için gittim geldim ama ona yetişilmeyecek galiba ben Mehmet bey ile devam ederim gibi geliyor nasıldı ilk hamilelikte onunla tecrüben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…