2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ya kızlar bu memede uyuma işini nasıl çözcem ben ya. Zaten zor tutuyo 2 dk emiyo uyuyo sonra da. E göğüslerim de sertleşmeye başladı bosalmadı cunku tam olarak.
Burnunu sıkıyorum çeneyi gıdıkliyorum uyaniyo genelde canım
Ben onların verdiği d vitaminini kullanıyorum canim

Ya çok isterim kendiliginden gelmesini inşallah bekliyorum bakalım

Ay benimde bugün minik bi iltihap geldi ortasından doktora gidecek halim de yok bi daha gelirse telefonla soracağım , siz gidince ne dedi doktorunuz söyler misiniz
Ay korktum ben sizin 21 gün olmuş ya açılır mi bu sürede ins olmaz ben henüz bakamadim bile esim bakıyor pansumam yapıyor . Açılmaz inşallah

Garmastan Pomat birde 7-8 ayva çekirdeğine bi çay kaşığı su katıp dolaba koy, jöleleniyo. O da iyi geliyor

Aynısını ilk cocugumda dedim doktorum da merak etme 3 sene sonra görüşürüz burda yine dedi. Tabi onunla görüşemedik çünkü anca 6 sene sonra ikna oldum ikinciye

benim kararim kesin:-D ztn yasimda var bence 32 olcam saglikli bi cocugum olsun allah onun acisini göstermesin ve isteyen herkese nasip etsin ama benden bu kadar:-D yapanlarada helal olsun

Ben kendimi güclü sanirdim ama canim ne tatliymis meger yeni bi sanci gelcek diye ödüm kopuyor hepsi yalanciymis suan rahatim ama dogmasida gerek :-( korkuyorummmm

Burnu hırıltılıydı zaten fark ettiğim gün doktor kontrolü vardı doktor günde iki kez temizleyebilirsin dedi ama ben ona cesaret edemem emerken çok zorlandığını anladığım 2 kez yaptım o kadar
Bana doktor her emzirmeden önce temizle dedi büyük izotonik verdi ben nefes alamadığını fark ettim de hatta hastanede temizlediler her akşam yapıyorum yatmadan sürekli yapınca çocuk alışıyor sonra çekiyorum burun şeyiyle baya çıkıyor

Ben her şeyi denedim ama akla gelen her şeyi geçmiyor doktor da 10-12. Günde doğru emzirirsen geçer dedi öyle de oldu valla kendiliğinden geçti ama terramisin mi ne o çok çok iyi geldi hemen kuruttu

COK ACIYOR AMAA...ILK VE SON BU COCUGM BENIM BIDAHADA YAPMAM
Asla öyle deme canım ben normal doğum yaptım ilk çocuğum doğurmam daha diyordum şimdi düşünüyorum da çok çekmedim hemen doğurdum yine olsa yine doğururum o sadece öyle sancı ile geliyor düşünce sonra geçiyor bence

Ay korktum ben sizin 21 gün olmuş ya açılır mi bu sürede ins olmaz ben henüz bakamadim bile esim bakıyor pansumam yapıyor . Açılmaz inşallah
Ben de şaşırdım sarı bi iltihap bi damla geldi korkmayalım da kendimizi de zorlamayalım ben iyileştim sanıp çok hareket ettim

Kızlar selam nasılsınızzz doğumdan sonra hiç giremedim
Doğum yapanların gözü aydın Rabbim analı babalı büyütsün

Bir de birkaç sorum olucak. Normal doğum yaptım 2 3 gündür akıntılarım sarı ve kokulu oluyo, diğer sıkıntım da lavaboda peçeteyle dikiş yerine dokununca damla damla kan geliyo ama sürekli değil 1 2 damladan sonra kesiliyo nedendir acaba

Aynısını ilk cocugumda dedim doktorum da merak etme 3 sene sonra görüşürüz burda yine dedi. Tabi onunla görüşemedik çünkü anca 6 sene sonra ikna oldum ikinciye
Bu ben eşim üç diyor dedim seni kapının önüne koyarım benim kız 5 şubatta 6 olacak ancak ikna oldum sonra korkudan ben ne yaptım diye kıvranıp durdum doğuma kadar

Selam. Ben sağlık ocağından aldığımı kullanıyorum. 15 günden sonra bağırsak hareketleri değişeceği için gaz probleminiz olacaktır demişti. 40 ı çıkarsa rahatlık gelir belki diyerek gün sayıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…