2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar sabah 8 de doğumum oldu çok şükür. İkimiz de iyiyiz. Dün 3400 civarı kilosu çıkmıştı bu gece yatış yapılıp suni sancıyla dogum yapacaktım ama kızım dogum tarihini kendisi secti

Gece dediğim gibi sancıya uyandım önce wc sandım ama geçmedi 10 dk da birdi sonra yolda 5 dkya düştü. Hastaneye geldiğimde 5 cm açılmam vardı epidural yapmayalım dedik. Açılmam çok hızlı oldu. Son 1 saat suni sancı aldım ve kızım 3320 olarak doğdu çok şükür. Epizyom yok ama azcık yırtılma oldu dikişim var. İlk emmeyi yaptık ama henüz uyandiramadık ikinciye geçemedik.

Hayirli olsun . güle güle büyütün insallah

Kızlar sezeryan ağrım cidden büyük oranda geçti istediğim tarafa yan da yatıyorum ama beni hala sağ taraf en uç zorluyor ciddi derecede bir sıkıntı olsa dıştan belli olur değil mi

Kızlar dün Eşim bizi Eskişehire bıraktı bir iki ay annemlerde kalcam dün büyük kızımı kucağıma alırken kanamam geldi böyle kıpkırmızı ve dünden beri bir ped doluyor normal de sıvı pembe gelirdi az miktarda ve sezaryen dikişimin biri patlamış diğer köşesinde iltihaplanma var annem pansuman yaptı ama dikiş patlamasıyla kanama olmasının alakası var mıdır acaba korktum iç dikişte var oraya bişi olmuş mudur nasıl anlaşılır hani o yüzden

Lavmana kalmadığı ne iyi olmuş ya ben hiç hoşlanmadım o durumdan yapılması ayrı bide yapılıp gidincede o rahatlama istediğin gibi olmuyor ki
Kızlar sezeryan ağrım cidden büyük oranda geçti istediğim tarafa yan da yatıyorum ama beni hala sağ taraf en uç zorluyor ciddi derecede bir sıkıntı olsa dıştan belli olur değil mi
Bende cok rahatım benimde sol tarafa ağrı oluyor bugün cok yok gibi ama oluyor.

Kızlar size bı sorum olucak adetime bir gün kala 18 çıktı değerim gebe olduğunu öğrendim 2 gün sonra 41 2 gün sonra 70 oldu beta hcg değerim degerlerim çok düşük geliyor doktor pek umitlenme dedi sizde nasıl yani bugün 70 olduğunu öğrendim kan tahlilinde adetimde 6 gün gecikti çok korkuyorum bu değerler dış gebelik falan olurmu acaba doktor yumurtada gebelik gordugunu söyledi sizinle paylaşmak istedim

Kizlar bnmki yalanci sanciymis sicak su torbasi yapti esim ayak bölgeme koyduk uyudum sonra ama o cektigim saniyelik sanci öyle bi korkuttu ki beni icimden dedim daha beteri beni bekliyor bu daha ne ki..

Bide sancilar neden cogunluk hep gece oluyor..bilen varmi

Sağlık ocağından doğum yaptım mı sormak için aradılar evet deyince geçici kimlik isteyip kaydı yaptılar 17 şubat icin beni kan almaya bebeği aşıya çağırdılar sizler de arandınız mi kan verdiniz mi

Gece biraz rahatlıyoruz ya ondan sanırım. Bi de mesela ben hep wcye sabah çıkarım gece bazen karnım agrır mesela

Hanımlar birşey soracağım.
Benim sağ göğüsüm sol göğüsümden bariz küçük..
Ve bir iki gündür daha da küçüklüyor…
Eskiden yarım saat emerdi, şimdi 15 dk ancak emebiiyor. İki taraftanda pompa ile sağıyorum. Hep eşit verdim. Bi göğüse hiç yüklenmedim. Neden böyle oldu ki

Hayırlı olsun canım
Olur kuzum herhalde bu zamana kadar
Önemli olan değerinin artıyor olması Allah'tan ümit kesilmez

İnşaAllah bir an önce şu gaz olayını da atlatırsın canım

Allah anneli babalı büyütmeyi nasip etsin

Beni aramamışlardı ama dogum yaptıktan sonra mutlaka bana bildir diye söylemişti ebe ben hamileyken bir de ilk dogumumdan biliyorum sağlık ocağına da gidilmesi gerektiğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…