2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Cikar belki daha benimde gece çıkmıştı karnima sanci girip şimdide çok oluyor gerçi
İnşallah canım bir saatlik uyumustum ağrılı bir şekilde kalktım hemşireye haber verdim ağrı kesici yapsınlar diye. Bakalım inşallah çıkıverir de müdahaleye gerek kalmaz.
Yalnız kat tamamen dolu kimse yürüyüş yapmiyor ilginç. Bı tek ben yürüyorum ya da hiç denk gelmiyorum kimseyle

aynısı bugün bendede oldu beyaz olduğu için nişan değildir diye düşündüm ama normalden de farklı olduğu için bende de bi soru işareti oldu.

40 haftam bitti aynı dediğin gibi sümük gibi şeffaf uzayan akıntım oldu iki gün şimdilik bişey yok hala

GAliba bende sancida basliyor emin degilm degisik bi sanci, simdi uzanip beklicem gecerse yalanci sanci..bebek kipir kipir bu arada ve karnim semsert korkmaya basladim

GAliba bende sancida basliyor emin degilm degisik bi sanci, simdi uzanip beklicem gecerse yalanci sanci..bebek kipir kipir bu arada ve karnim semsert korkmaya basladim
Karnın sert olduğunda sancında oluyor mu? Benim sancım geldiğinde karnımda sertleşiyordu, düzenli mi takip et bakalım

Benim de 2 gündür aynıydı canım ve sanırım suan sancılarım başladı uyandım dk bekliyorum

Kızlar ben de doğurdum 23ünde suni sancı ile doğum planlamıştık, 22 sinde sancılandım 23 ünde normal yolla suni desteğiyle doğurdum. 4000 beklediğimiz bebiş 3600 geldi. Toparlandıktan sonra normal doğum hikayemi paylaşacağım Doğuran varsa bakamadım Allah herkesin bebişini analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah

Canım kuru incir suya Isla ye suyunu iç gaz attırıyor bolsa yürü

Canım benimde öyle başlamıştı sezerysn olduğu için o gün doğdu bebeğim. Doğumun yakın demek bu. Sancin fln başlar yavaştan bugün nst de çıkar yani

D vitamini mi diyecektin canım. İşitme evet çıkmadan oluyor. Sırada kalça ve göz var
Göz muaynesini oda da yaptılar. Refleks yanıtı var mı diye baktılar.
Kalça içinde 1 ayın sonunda ultrason ilr bakacaklatmış.
Benim bebede öpücük mü gamzeli mi popomu öyle birşey varmış. Ultrason bakılırken ona da bakılır bi daha dediler. 2 doktora gösterdim.

Mama 30 CC diye sütü de 30 olarak koydum torbaya onu içiyor önceden verdim ama merak ettim doyuyor mu yada çok mu diye
Bebek ne kadar emiyorsa..
Bir de uykusuna bakın eğer uzun uyuyorsa verdiğiniz süt fazla gelmiş tam doymuş.
Ben geceleri 10-12 arası sağdığım sütü veriyorum. Bazen 100 ml bazen 50 ml bazen 75 ml içiyor. Tam bi miktarı yok.
Ne kadar çok içerse gece o kadar geç kalkıyor…

Kızlar ameliyat izi için doktor oscar yara kremi yazmıştı eşim eczaneye gidince daha iyisi varsa onu verin demiş contractubex vermişler. Henüz kullanmadım. Sizler ne kullanıyorsunuz?
Contratubex en iyisi.. Yaralarınız sürdükçe izi minimum hale getirir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…