2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ooo sağlıkla gelmiş minik çok şükür şey yada tombiş gözün aydın cidden çok zor zamanlardan bu güne geldin Rabbim sağlıkla büyüdüğünü görmeyi de nasip etsinn

Kızlar ameliyat izi için doktor oscar yara kremi yazmıştı eşim eczaneye gidince daha iyisi varsa onu verin demiş contractubex vermişler. Henüz kullanmadım. Sizler ne kullanıyorsunuz?

Kızlar ameliyat izi için doktor oscar yara kremi yazmıştı eşim eczaneye gidince daha iyisi varsa onu verin demiş contractubex vermişler. Henüz kullanmadım. Sizler ne kullanıyorsunuz?
Bana doktkt bi krem yazdı.esim eczaneye gidince contractibex demiş eşim eczacı tam emin değilim emzirirken kullanılmasina demiş.

Maşallah canım gözünüz aydın geniş olsun.
Gazi da atlat tmm.

Çok geçmiş olsun canım benimde karnımı çok çekistirmişlerdi hatta her çekiştirdiklerinde nefesim kesildi aşırı bir ağrı hissetmiştim 4. Kez falan çektiklerinde çıkmıştı kızım. 3. Gün 5. Gün derken daha iyi olacaksın ki ilkinden tecrübelisin zaten Allah anneli babalı büyütmeyi nasip etsin

İlkinde böyle bu kadar cekistirme yaşamamıştım kuzum ya. Herhalde 1600 kilo bebek olunca cikariverdiker hemen bu tombik olunca cekistirdiler baya .
Gazım cikmadi ama ya yarına kadar çıkmazsa lavman yaparız felan dediler .katı gıda almam da yasak gazı cikarmadan
Kayısı suyu,ananas duyu,kahve,lohusa şerbeti, çorba bunları tüketiyorum devamlı ama halen gazım çıkmadı.hic sıkışıklık da hissetmiyorum ki

Cikar belki daha benimde gece çıkmıştı karnima sanci girip şimdide çok oluyor gerçi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…