2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Cansurs minik kırmızılar için ve kakada ara ara gözüken yeşillikler sorun olmaz dedi doktor, bizimki gece çok mızmız ayaklarını karnına çekiyordu tahmin ediyordum zaten gazlı bir bebek dedi artık 3 saate bir uyandırmaya geçin sarılık riski yok değere bile bakmaya gerek yok dedi şükür

Senle zaten 1 gün var aramızda bende 3 saate geçeyim o zaman zaten dün gece hep kendi uyandı acıkipta aglayip

Senle zaten 1 gün var aramızda bende 3 saate geçeyim o zaman zaten dün gece hep kendi uyandı acıkipta aglayip
Bu çok iyi biliyor musun bizim kız da saat kuruyoruz 2 saate ya takip ettim iyi beslendiğini düşündüğüm zamanlarda uyanıp ayılması 3 saati buluyordu ama kendimce bu kez az süt içti dedimse acıkıp benim çalar saat çalmadan uyanıyor, aslında garibanlar hasta değilse rutini buluyor ama işte sarılık korkusuna 2 saate bir zebani gibi çöküyoruz üstlerine ne olduklarını şaşıyorlar gaz için de ayağını yakmayacak deresecede sıcak şeyler yapabilirsin dedi bakalım o işi de inşallah çözeriz

Benimki üstten az çıkarıyor ama alttan maşallahı var

Bence kucak istiyor yada memede güvende hissedermis ya memede kalmak istiyor
Kucakta zaten tam bir yapışkan Allahım kimi bulsa üstünde uyuyor zorla yatağa atmıyorum artık ağrım yok ya arada kucak kucağa üstümde bırakıyorum annem alışır diyor ama ne yapayım bir daha bu halde olmayacak ki

Normal doğum yapan anneler ben oturmakta zorlanıyorum sağ bacağımın orada çekiliyor gibi oluyor dikisler sebebiyle sizlerde kaçıncı günde iyileşme oldu
Sakın oturma yana doğru otur ben oturdum dikislerimde açılma oldu benim şuan 13. Günüm daha iyiyim ama oturmaya korkuyorum yana doğru oturuyorum 10 gün sonra insan daha da iyi oluyor orayı olabildiğince kuru tutmaya çalış daha hızlı iyileşiyor insan o çekilme bende de var dikisler kuruyor diye imiş nette öyle yazıyor ne kadar doğru bilmiyorum

Oğluma kavuştum kızlar
Kendimi kasmadım hatta birinin eşi bayılmış espri yaptım benimki mi yoksa tansiyonu düşmüştü poğaça yemeye gönderdim diye gülüştük.
Dediklerini sakince yaptım ama 5,6 . ignede anca tutturabildiler. Beklemeden sondayi taktilar birşey hissetmedim ama keserlerken dedim aciyor diye 3,4 kez söyledim anestezi doktoru uyardı ağırdan alın biraz diye.
çok cekistirdiler ilkinde bu kadar asilmamislardi en son karnıma bastırıp çıkarttılar ben aciyor diyorim onlar ama tombiş bebek çok güzel diyorlar
ultrason 3800 çıkmıştı 3700 doğdu. Göğsümü sıktı hemşire biraz geldi iki tur emzirme yaptık ne kadar geldi bilmiyorum artık. Emziği verdim maşallah güzel tuttu (Philps avent)
İlk odaya cikitigimda baya ağrım vardı mizmizlandim rahim toparlayıcı serum veriyoruz o ağrı yapar malesef dediler sonra ağrı kesici iğneyi vurdular şimdi ağrım kesildi şükür. Bebişim yanımda huzurlu bir şekilde yanyana yatıyoruz
10 dan 12 ye kadar mizmizlandim ama şimdi iyiyim şükür henüz ayağa kalkmadim onu da atlattık mi tamamdır

Çok şükür, hayırlı olsun, geçmiş olsun. 3 5 güne de rahata kavuşursun inşallah. Sağlıkla büyüsün minik adam. (pek de minik değilmiş maşallah )

Ben dün akşam yediklerine dikkat etmedim. Gaz yapacak şeyleri de yedim. Ne olacakki bir gün de yiyeyim.. Gece rezillik. Bebeğim hiç durmadı hep ağladı. Ne yaptıysam gaz bitmedi. Kaka çiş yapıyor, gaz çıkıyor, kusuyor, yine de bir yandan ağlıyor. En çok memede sakinlerdi o da olmadı, bağırdı canımıniçi. Gaz yapmayan yemekler çok az. Et tavuk balık yumurta. Sürekli açım. Doğum sonrası 5 kilom kaldı. Yine de çok açım.

Canım anne karnında kız bebekler e annenin hormonları geçiyormuş vajinadan şişlik adet görme gibi kan gelmesi akıntı normal dedi Dr bize panik olmayın dedi. Biraz gelmiş olabilir sende panik ypma ama takip et

Canimmesela dün çok yptiyzsa bugün ypmayanilir yada az yapar normal çocuk huzurluysa dert etme.onlarda biz gibi biz hergun ypiyor muyuz kakakac günlük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…