2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Yok çarşamba günü sabah 8 de burda ol dediler. benim kizimda imza atarsan bir gun kalabilirsin demisti devlet hastanesi ama umarim sorun olmazda bir gun kalirim surekli kizimsiz nasil yaparim o bensiz nasil yapar dusuncesi var aklimda

Daha 2.gunum aynı durumdayim Virgo valla dikişlerim çok acıyor umarım çabuk geçer

İyi çok şükür kızım sağ böbrekte 7 mm genişleme var her ay ultrasona girecek büyüme var mı diye kontrol edilecek sizin için sevindim bişey cikmadigna büyük ihtimalle geçer dedi doktor ama bız yinede takip edelim ne olur ne olmaz dediler

Canım incir kuru nciri islst sıcak suda ye suyunu iç hem süt yapar hem gaz attiriyor birde kayısı. Ilık duş aldım mı eve gelince ayaktan ılık duş. Yeni gördüm mesajini

Kuzum sende doğurdun inan hiç giremiyorum. Görmedim. Gözünüz aydın sağlıkla büyüt nasılsınız? Dikiş mi seninde?
Dün sabah doğdu canım çok şükür başımada gelmeyen kalmadı ama şimdilik şükür uysal bı bebeğim var bende aynı iki saatte bir alarm kurup emziriyorum ama dikiş ağrılarım , tuvalete gitmek tam bı işkence. Estetik dikismis ince bı çizgi var ama çok can yakici

Benimde kızımın boynuna 3kere dolanmış canım. Sezeryan anında gördü doktor 1hafta önce kontrolde

Çok teşekkür ederim

Yok çarşamba günü sabah 8 de burda ol dediler. benim kizimda imza atarsan bir gun kalabilirsin demisti devlet hastanesi ama umarim sorun olmazda bir gun kalirim surekli kizimsiz nasil yaparim o bensiz nasil yapar dusuncesi var aklimda

Ben de hamile kaldığım ilk günden beri oğlumsuz hastanede geçireceğim 2 geceyi düşünüyordum aklıma geldikçe ağlayasım geliyordu, içim daralıyordu ama çok şükür geçti gitti hatta 14 gün oldu seninde öyle olacak merak etme su gibi akıyor zaman yeter ki sağlıkla kavuşun bebeğinle önemli olan o

Canım yatağa önce otur sonra ayaklarını uzat sonra bedenini sırt üstü yatır ben ilk günler az da olsa öyle rahat ediyordum ama çok şükür şimdi 14. Günüm hiçbir şey kalmadı diyebilirim çok çok az bir ağrım var oda 1 haftaya kalmaz geçer ama şu evdeki abla abi sorunundan bende de var kızımın abisi canımıza okuyor ne zaman alışacak, bu günler ne zaman bitecek hiç bilmiyorum Allah yardımcımız olsun ameliyat sonrası ilaç vermedi mi doktorun bu arada?

Hayırdır canım ne geldi başına?
Ben pazar gününden beri uykusuzum . Bu gece daha hiç uyumadım

Geçecek canım inşallah öyle zorluyor ki abla çok seviyor çok narin yaklaşiyor ama bugün dedi ki anne seninle vakit geçirmeyi özledim dedi beni bir ağlamak tuttu zaten herşeye ağlıyorum sanırım ciddi bir lohusa pskolojisindeyim. Kıskançlık duygusal konuşmaları beni öldürüyor onlarda haklı herzmnki düzeni arıyorlar.
Dikislerim de pazartesi alınacak.
Yani nssil bişey yapacak bilmiyrm kendi doktorums denk gelemedim malesef.ins geçer artık bugün ,,5. Gun

Geçiyor canım zamanla merak etme, zamana ihtiyacın var bol bol hareket et

Dikişler eriyen dikis değil mi canım artık dikis alma olayı mı kaldı ya

Sleepy bezlerin boyu primaya göre daha küçük. Kuzenim minnacık kızına bile 2 no ile başlamıştı. Hiç 1 numara almayın bile diyordu sleepy kullanacak olanlara. Ama prima öyle değil. Onun kalıbı rahat.

Ah ah valla ev işi yapamiyorum doğru düzen son günler zor geciyor. Ama sırf bu düşüncelerden kapalı alanda parka goturcem oğlumu zaten doğumdan sonra sıkılacak diye.
Ev kalabalık zor olucak bana ama amcası halası babaanne dede de gelicek onlar bı senedir görmuyorlar o da iyi gelicek oğluma insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…