2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Eki Görüntüle 3190661 kizlar biz doğduk 9 buçukta 3500 kilo 50 cm. Ama sonrasi çok kötüydü çok kanamam oldu karnıma bastirdilar rahim yumuşamış onu sertlestirmek için çok canım yandi
Gözyaşım pıt bu ne güzelliktir ya rabbi, tırnakları bile var sübhanallah bundan sonrası çok daha güzel olur inşallah. Rabbim herkese sağ salim bebeğini büyütmeyi nasip etsin. Amin. Doğum yapanların hepsinin gözü aydın

Hay Allah pişik olabilir mi peki , bez sıkı bağlanıyor olabilir mi?bizim susmuyordu en son kremi bembeyaz olana kadar sürmeye başladık

Canım burnu akıyordu iki gündür enfeksiyon yükselmiş kaninda
Yaa geçmiş olsun benim de oğlum hasta dünden beri ateşi var ne yapacağımı şaşırdımdoğuma 3 gün kaldı bana bulaşırsa bebeğe bulaşır nasıl koruyacağım bulaşınca ne olur ah Rabbim esirgesin yavrularımızı

Amin canım benim oğlumda bir hafta önce hastalandı şu an da hala öksürüyor şükür kızıma geçmedi şimdilik... Ne yazık ki elimizden gelen hiçbir şey yok

Bende varim ..31.01 terminimiz ama cok agirmastm inmeye basladi karnim düsüyor

Hay Allah pişik olabilir mi peki , bez sıkı bağlanıyor olabilir mi?bizim susmuyordu en son kremi bembeyaz olana kadar sürmeye başladık
Yok valla pişik de değil. Biz de öyle bembeyaz sürüyoruz. Ama bir kaç gündür bezi sızdırıyordu bir büyük numaraya geçtik sanki öğleden beri daha rahat

Kızlar benim kızım emiyor aslında sütüm de fena degil var yani ama gunde 2 3 hadi olsun 4 bez degistiriyoruz ama 6 bez değiştirmiyorsan yeterli beklenmiyordur diyorlar. Siz nasil takip ediyorsunuz beslenip beslenmedigini

Bana hicbirsey vermediler sadece batikon yazdirdilar sonra 10cu gün ocakta dikişler alındı. Duştan sonra fon ile kurutuyorum

Kızlar benim kızım emiyor aslında sütüm de fena degil var yani ama gunde 2 3 hadi olsun 4 bez degistiriyoruz ama 6 bez değiştirmiyorsan yeterli beklenmiyordur diyorlar. Siz nasil takip ediyorsunuz beslenip beslenmedigini
Ben bezi 7 8 değiştiriyorum. Yutkunuyor mu diye takip ediyorum. Bazen emiyor ama yutmuyorsa daha sık meme veriyorum. Zaten memeden ayrılmak istemiyor. Meme ucu sızlayıp çok ağrıdığı zaman da uyku arasında, sütü çekip biberonla veriyorum. 2 saati beklemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…