2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Gözünüzaydın canım

Yasa oldu mu sonunda
İyi olmana çok sevindimmm.
Müsait olduğunda bebeği daha detaylı anlat bize nasıl iyi mi kilosu boyu nasıl kime benziyor

Kızlar biz iyiyiz toparlanmaya çalışıyorum dikislerim zorluyor baya.
Bebiş te iyi yeni hayatına alışmaya çalışıyor oda. Mesajları okuyamıyorum telefonu hiç elime alamıyorum malum 2 çocukla lohusalik birde çok zor ama halledicez inşallah
Kimler doğurdu bnden sonra?
Sezeryan dikişli olanlar dikislere krem verdiler mi size uçlarında ip var bnm.ilkinde yoktu.

Krem vermedi canım ip yoktu bende...

Acaba daha mı çok hareket etmem lazım? Ne kadar yürüyordunuz günde evde? Özellikle sağ taraf bildiğiniz yakıyorlar içeriden sanki ya.
Nasıl oldu dikis ağrın? Benimde ystip kalkarken sorun yoksa iyiyim. Nasıl bir yontemle yatıp kalkmaliyiz ksrnimixa bişey mi sarsak

Krem vermedi canım ip yoktu bende...
Bepanthen plus yazmış canım bunu yara için yszmistr. Ben yine mi acı cekicem bu kez anestezim iyi derken bu mu izdirabim olacak yatıp kalkmak facia ağlıyorum resmen eve çıkınca arttı resmen ağrılar.
Yine kendi doktoruma sezeryan günüme denk gelemedim hicctanimadigim bir doktor ypti sezeryanimi acil olduğu için hftasonu vakasiyim

Sezeryan dikişi benim gibi ystip kalkarken çok acıyan var mı? Varsa nasıl çözüm buldunuz kızlar Allah aşkına? Karnimi sarasim var

Yaaaa çok sevindim içimi o kadar rahatlatıyor ki böyle pozitif doğum hikayeleri maşallah size sağlıkla büyüt kızceni canım gözünaydın

Kuzu kaç gun oldu sana? Benimde 5. Günden sonra hafifledi ve dönmeye başladım ama ben sürekli yürüdüm çok az yattim gündüzleri ayaklarımı uzatarak oturdum. Moralini bozma bir.ksc güne o ağrılar hafifleyecek

Sezeryan dikişi benim gibi ystip kalkarken çok acıyan var mı? Varsa nasıl çözüm buldunuz kızlar Allah aşkına? Karnimi sarasim var
Benim büyük oğlumda ip vardı canım iki ucunda estetik dikiş midir nedir ama bir ağrıyor o dikiş çok normal inan ki hatta bi arkadaşımın kardeşi de böyle dikişli oldu o da öyle acı çekti ki heralde yapıştırmalar böyle ağrımıyor benim ki ağrımadı demişti canım senin ki dikiş ağrısı sanırım

Kız demi hakettiler ay bende hep heyecan ile bekledim yürürken eşime kızlara yazamadım diyorum resmen ama hiç fırsat vermediler
Ben de kızlar doğuruyor tek tek sıra bana geliyor diyorum eşim :hangi kızlar? yoldaş olduk birbirimize şimdi de bebek büyütürken yoldaş oluruz inşallah sen de doğurdun ya benim heyecan tavan

Hayırlı olsun. Allah analı babalı büyütsün inş..

Pazar dogum yaptım canım. İlkinde özel doktorumda hiç böyle bı acı yoktu yada ben diger açımdan bunu hissrtmiyordum. Ama uclrda dikiş yoktu onda. Bende sürekli hareketliydim hiç ytmadim ki kuzu ytmaya fırsat mi var 2 çocukla biliyorsun iste

Hayırlı olsun kuzum, Allah analı babalı büyütsün..
Darısı artık biz bekleyenlere…
Benimde nişan gelmeye devam ediyor. Belimde ağrı var. Ama daha kasıklara vuran bi ağrı yok şükür…

Galiba canım ilki böyle değildi gerçekten.insallah sıkıntı çıkarmadan iyileşir gelecekte de sorun yaratmsz inşallah. Birde bobreklerime vuruyor ağrı resmen kndimi kasmaktan mi nedir

Kızlar birde şey sorucam gebelikte zerre ödem şişme yoktu biyerimde şimdi bacaklar hafif şiş sizde de oldu mu ağrı yapiyor

Nasıl oldu dikis ağrın? Benimde ystip kalkarken sorun yoksa iyiyim. Nasıl bir yontemle yatıp kalkmaliyiz ksrnimixa bişey mi sarsak
Canım benim yatağım da bayağı yüksek, yatağın yanına tabure gibi bir şey koyabilirsin. Ona basıp yatağa bacaklarımı koyuyorduk sonra birinden yardım alarak sırtımı da yatırıyordum. Ben 1 hafta yalnız yatağa geçmedim, eşim ve annem hep yardımcı oldu. Ama sonra geçti hepsi şuan çok iyiyim çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…