2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ya bende o sancıları hep o masada çekiyoz sanıyordum ne güzel anlattınız.

İlk doğumda birde açılma süreci çok uzun olabiliyor tabi bakalım neler olacak...

Kızlar doktordan çıktım herşey iyi çok şükür bebeğin tahminen kilosu yaklaşık 3.300 gr. Pazartesi sanırım nst için hastaneye gitmemi istedi. Alttan muayene yaptı, servikse baktı, henüz açılma yok dedi merak etme bugün doğmaz dedi Dün gece çektiğim ağrıları anlattım, sancı dır dedi, ama doğum sancısı aralıklarla olur ve yoğunlaşıyor o zaman anlarsın dedi. Birde daha çok yürüyüş yapmamı önerdi, squat da yap dedi. Doğum tarihini 1 hafta geçerse indüksiyon yaparız dedi o tarihte.

Çok doğru ya rahatladım bi süreç yok hep bişeylere endişe

Ohh miss simdi senin icin de beklemek kaliyor

Bebeğin kordonu boyunda 2 tur atmış ya.. Normal doğuma alamayacaklar..

Merhaba arkadaşlar benim bebeğimden ilk topuk kanı hastanede ikinci topuk kanı 5 günlükken sağlık ocağında alındı fkh şüpheli dendi ve 3. Kan alındı sonuç 3.de temiz çıkan varmı lütfen yorum yaparmısımız

Kizlar kızım sabah 10.57de spinal anesteziyle doğdu. 49cm 2790gr. Boynuna 3tur kordonu dolamış küçük hanım. Şükür yanımda 4kere emdi uyuyor şuanda. Benimde ilk ignede uyuşma geç olunca beklemeden ikinci anestezi iğnesini yaptılar. Kendinizi kasmazsaniz dediklerini yaparsanız normal igne acısı oluyor. Ben tuplerimi baglattigim için biraz uzun geldi sona doğru sıkıldım. Ama genel olarak çok iyiydi. Şimdi ilk yürüme için bekliyorum oda geçti mi daha iyi olacağım inşallah. Bizde durumlar bu
Yazan iyi dilekte bulunan arkadaşlar çok sağolun. İnşallah bekleyen herkes sağlıkla kolayca kavuşur bebeğine

Canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün

Gözünüzaydın Allah analı babalı büyütsün

Canım Allah anali babalı büyütsün insallah

Amiin canım. Çok geçmiş olsun yaramaz minnak olmus biraz 3 tur nedir ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…