2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bu özel sağlık sigortası ile mi ya sgk geçerli mi? Çok şaşırdım normalde çok pahalı bir hastane diye biliyorum.

neresi düşük canım bunun?

ayrıca keseyi gördükten sonra betaların önemi var mı bu kadar ?

neresi düşük canım bunun?

ayrıca keseyi gördükten sonra betaların önemi var mı bu kadar ?
normalde 2 katı olması gerekiyor ya , ve bugün ölçtürmem gerekırken dün ölçtürdüm bide sağlık ocağında bakıldı acaba ondan mı . İlk gebeliğim cok tedirginim. Bilmiyorum işte keseden sonra Betanın önemi var mı . Bilenlerin bana yardm etmesi için yazıyorum

İnşAllah sağ salim görürsün bebişini ilk bebeğin mi bilmiyorum ama bence erkenden gitme ilk bebeğinse heycanını anlıyorum bi an önce gitmek istiyorsun ama döngü genelde hep aynı 2 hafta da kalp atışı için süre verir doktor kesin yani ben biraz sabredip gittiğimde Allahın izniyle tam anlamıyla herşeyi görmek isterim bu yüzden mesela ben 9 veya 10. Haftama kadar doktora gitmeyi düşünmüyorum sadece sağlık ocağında 2 gün aralıklı kan tahlili veririm heralde sürekli bi göremedik daha çok küçük vajinal muayene edelim dedikleri için gitmek istemiyorum erkenden ama tabiki de karar senin

Benimde diğer dogunlarimda kayinvalidem bakmisti hep hastaneden kayinvalideme gitmiştim bu sefer büyüklerin okulları var diye anneme sen gelirsin mecbur dedim ama ramazani hiç hesaba katmamistim babam bekar kardeşlerim var annemde onlar için gelmeyebilir yandım :)

Tamamen 2 katı olmasına gerek yok canım gayet güzel artışın stres yapma

Evet canım ilk gebeliğim bende doktora gittiğimde kesemi göremeyeceğim için 1 hafta bekledim şimdi doktor kendi çağırdı salı günü için, bugünkü test amacımda Bursaya annem ve ablamın yanına gideceğim bugün onların haberi yok test sonucunu vereceğim sürpriz yapacağım o yüzden kalp atışını duyarsam gerisi Allahıma emanet diyorum o yüzden azıcık hyecanım var evet :)

Anladım canım benim hayırlısı olsun sağlıklıca kucağımıza alalım hepimiz inşAllah

Kese goruntulendikten sonra beta verilmez cunku beta bi yere kadar 2 kati yükseliyor sonra yavaşlıyor sıkıntı yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…