2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Benimde aynı kız ismi hazır. İnci
Erkek ismi düşünmedim düşünecek gibi de değilim
Hep bir erkek bi kız evladım olsun istedim.
İnşallah bu sefer önce sağlıklı sonra kız olur

Kimlerin 2. Gebeliği benim oğlum 2 yaşında bazen çok mu küçük acaba diye de düşünmüyor değilim ama beraber büyüsünler istedik sizin çocukların arası ne kadar
Benim ilk 2 oğlumun arası 3 yaş biraz zorlayıcı olsada ikisi beraber aradan çıkıyor :) şimdi plansız Bi şekilde hamile kaldım 3. yü kesinlikle düşünmüyorduk şimdi ufakla arası 6 yaş olacak sil baştan uğraşmak çok daha zor geliyor tam rahata alışmışken:)

Kimlerin 2. Gebeliği benim oğlum 2 yaşında bazen çok mu küçük acaba diye de düşünmüyor değilim ama beraber büyüsünler istedik sizin çocukların arası ne kadar
Benim de 2. Canım.oğlum 23 aylık.açıkçası oğlum çok huysuz ve zor olduğu için ikinci için bu kadar bekledim yoksa çoktan yapardım baktım ki biraz da tek tabanca olduğundan bizi parmağında oynatıyor.ikinciye start verdik.ilk geçen ay hamile kaldım ama yeni taşınmıştık hep ağır koliler kaldırdım meğer hamileymişim.doktorun dediğine göre kimyasal olabilir ama bence bildiğimiz düşüktü.hemen 2. Ay start verdik üstüne yine hamile kaldım bunda da son iki gün pembe pembe lekelenmeler gördüm.ilkinde de tam bu hafta böyle bir leke görmüştüm hatta bir gece de hastanede yatırmıştı doktor düşük ihtimaline karşı.ordaki hemşire oğlun olacak bu erkek çocuklarda görülen yerleşme kanaması demişti gerçekten de oğlum olmuştu.hayırlı ve sağlıklı olsun da kız erkek önemli değil.
Oğlum çok zor bir bebekti.sürekli ağlıyordu,uyku zaten yoktu.hala da çok zor bir çocuk.
Kardeşi inşAllah onun tam tersi olur
Bu arada ilk çocuğumda tam 9.haftada ilk hareket olarak tekme yemiştim ama şimdiki hamileliğimde hem karnım çok çabuk çıktı hem de ilk günlerden beridir sürekli hareket hissediyorum.ilk günlerde karnımda sanki kelebek uçuyordu şu anda daha büyük bir kelebekmiş gibi oldu

Evet onu bılıyorum. Uygulamalarıda kullanıorm. Uygulamalarda hep daha kucuk cıkıyor. doktorun dedıgı gun adetimin oncesıne gelıyor sankı. Yanlısmı hesaplıyorum
O zaman erken döllenme gibi bi durum söz konusu olabilir canım bebek önden gidiyodur

9 haftalik bir hebegi hissetmek imkansiz ötesi canim bağırsak hareketlerini hissediyorsundur

9 haftalik bir hebegi hissetmek imkansiz ötesi canim bağırsak hareketlerini hissediyorsundur
Hissettiğim şey doğruydu.ertesi gün doktora gittiğimde oğlum karnımda halay çekiyordu.ve tekmeyi de sağ kasık tarafımda çok şiddetli hissetmiştim.bu kadar kesin yorum yapmanız çok şaşırtıcı.

Cunku 9 haftalik hor bebegin kendini hissettirmesi imkansiz neyse aaglikla kucaklayin

Cunku 9 haftalik hor bebegin kendini hissettirmesi imkansiz neyse aaglikla kucaklayin
O 9 haftalık bebek şu anda 23 aylık.sanki hala o anları yaşayanın sizmişsiniz gibi iddialaşarak konuşmanız halaa çok garibime gidiyor.yazdıklarımı okumadan yorum yazıyorsunuz gibi.lütfen yorumlarınıza dikkat edin ve beni hayal dünyasındaymış gibi göstermekten vazgeçin!!! O hareketi hissettikten sonra ertesi gün doktora gittiğimi falan okumadan cvp yazmayın!!!!kimseye yalan borcum yok.benim bedenimde hissettiklerimi benden daha iyi kimse bilemez.ne hissettiğimi ve ertesi gün hissettiğim şeyin doğrulandığını bilip bilmeden ve okumadan yorum yazıp beni alt etmeye çalışmanız hiç doğru değil!!!!!!!! Ve bir daha bana yorum yazmayın.kendi işinize gücünüze bakın daha iyi.

Kesinlikle katılıyorum çocuklar büyüyünce tekrar hamile kalmak insana zor gibi gelir ama olsun sağlıkla doğsun evin neşesi onlar

Ben kızımda doğumdan sonra içimde bir bebek daha mı var diyordum bildiğiniz bebek hareketleri hissediyordum meğer rahim hareketleriymiş bazen damar atması rahim hareketi bazende bağırsak hareketleri bebek haraketleriyle karışıyor

İnşAllah canım benim benim oğlumda çok hareketli ve yaramaz ama çok cana yakın bebeklere ve çocuklara karşı bu bizi biraz teşvik etti açıkcası çok iyi anlaşacağını seveceğini düşünüyoruz inşAllah öyle olur bende aralıkta hamile kalmıştım ama 10. Hafta da düşük yaptım neden olduğunu bilmiyorum hayırlısı böyleymiş artık napalım

günaydınn kızçeler

takvime bi baktım ben şok
bizim son günler yahut doğumlar hep Ramazan'a denk geliyorrrr
tüh annem falan yanımda oruçlu bana yardımcı olacak resmen
Aaa hiç bakmamıştım çok şaşırdım şu an
Nasıl olacak kim bilir. Ben de anneciğimi düşündüm. Meleğim benim zorlanmasını istemem. Ama onlar mutlulukla her şeyin üstesinden gelir bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…