2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canım saglikla doğsun bebeğin inslalaj. Aynıyız galiba seninle. Bnde 2 gün önce keseyi gördüm 7 mm dedi . Son adet tarihim 12 temmuz tüp bebek. Senin ?
Teşekkür ederim canım umarım hepimizinki sağlıkla doğsun Doktor mm söyledi kese ve yolk sac için ama asla bir şey hatırlamıyorum her şey yolunda olduğunu söyledi. Benim son adet tarihim 11 temmuz doktor tarihle uyumlu görünüyor dedi. Benim tüp bebek değil. Haftaya cuma kalp atışı için gideceğiz.

Kizimda 6 haftalıkken kalp atışını duymuştuk

Kızlar ben plansız gebe kaldım ilişki sırasında kanama şikayetiyle doktora gittim rahimde yara olduğunu söyledi ne olur ne olmaz diye bthcg ye bakıldı negatifdi fitil verdi adetime 2 haftadan az vardı içim rahat etmedi kullanmadım adetim gelmeyince de test yaptım pozitif çıktı dün gece bthcg 450 çıktı yarın gideceğim doktora . Fakat benim korkum yara düşüğe sebep oluyor diyenler var bide gebeliğe de engelmiş nasıl oldu anlamadım kimi site fitil kullanılmalı diyor kimi site bebeğe zararı olur diyor kafam çok karışık

7+4ten günaydın ilk muayenem 5+6da olmuştu ve keseyi kalp atışını birlikte görmüştüm. İkinci muayenem 7+1de kalp atışlarını daha uzun dinledim boyu da 1 cm olmuştu. Bi sonraki muayene 8+3de olacak biraz daha büyüdüğünü görmek için sabırsızlanıyorum üzümümün belirtilere gelirsek midem beni şaşırttı normalde hassas olan midem hamile olduğumdan beri hiç bulanmadı. İştahım gayet iyi benim sorunum uykuyla. Stres mi yapıyorum yoksa hormonlar mı etkiliyor ( muhtemelen ikisi de ) huzursuz bacak sendromundan asla uyuyamıyorum. Bu sabahladığım kaçıncı gece saymadım. gün içinde 1-2 saat uyumayı başarırsam onunla idare ediyorum günün geri kalanında.
Karnımda ağrı olmuyor arada gaz şişkinliği ve tuvalete gitmede zorluk yaşıyorum. Bikaç tane kayısıyla sorunu anlık çözüyorum.
Göğüslerimde ağrı geçen hafta çok fazlaydı ama giderek hassasiyet azalıyor, alışıyorum sanırım.
Halsizliğim de geçen haftaya göre daha iyi. Zaman geçtikçe hepimiz için herşeyin kolaylaşacağını umuyorum.

Merhaba kızlar adetime 3 gün var test yapmak istedim ve sonuç çok silik bir ikinci çizgi çıktı il bebeğimde de böyle olmuştu çok silikti kesin yok dedik ama hamile olduğumu sonradan öğrenmiştim yine öyle çıktı bu şekilde öğrenen var mı hamileliğini sonuç pozitif olursa nisan anneleri grubunda olucam inşAllah

Canım cok silikse 2 gün sonra bidaha test yap sonra kan vermeni öneririm sonra hoppp buraya

Hoş geldiniz aramıza hayırlı olsun, doktora gitmekte gecikmeyin bence. Çünkü yara da önemli bi konu bebek de. Hamileyken kullanılabilen bi şey vardır herhalde

Merhaba, silik çizgi bile olsa hamile olduğunuzu gösterir. Hayırlı olsun

Kızlar günaydın. Birşey aklıma cok takıldı size danısmak ıstıyorum. Şimdi benim sat 4 temmuz gecen hafta cumartesi doktora gittim bana 6+1 dedi. Hesapladıgımda 6+1 adet tarıhımden once olmuyomu? Kafam karıstı. Gecen cumartesı 6+1 se suan bugun ıtıbarıyle tam 7. Ama sat 4 temmuz nasıl oluyor bu:) yardım lutfenn

Günaydın kızlar. Taşınma telaşesinden dolayı bir türlü gelemedim. En son kan vermiştim. E nabızdan sonucuma baktım bir daha da doktora gitmedim. Taşındığım yerde gideceğim bir ssvd doktoru vardı ona gidecektim. Taşındıktan sonra onun da başka şehire gideceğini öğrendim ve çok üzüldüm. Şimdi ssvd doktor arayışındayım. Bir doktorla başlayıp onunla devam etmek istiyorum. Bu arada da birkaç gündür şiddetli bir soğuk algınlığı yaşıyorum. Bugün gidip covid için test vereceğim. Covid bebeği etkiler mi sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…