2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244

Ben tam 7 yim. Kanamam olmuştu biraz çok korkmuştum. Bugün doktora gittim hem bebeği gördük hem kalbi duyduk. Progestan kullanıyorum ama kanama lekeler halinde devam ediyor. Doktorum sıkıntı yok dedi. Umarım öyledir
Belim çok ağrıyor bazen kasık ağrım da oluyor. Göğüs hassasiyetim baştan beri var. Ögürecek kusacak kadar değil ama midemde bazen yanma veya rahatsızlık hissediyorum. Şimdilik bu kadar. Sağlıklı olsunlar da ağrı sızısına razıyım

N neselikiz87 Doktor bana da smear testi yaptırmak ister misiniz diye sordu hayır dedim. Yaptırmadım ben. Yapılırsa kanama, lekelenme olur genelde dedi ama korkulacak bir şey değil dedi. Bence smear testiyle ilgili olabilir ama sorun değil doğal bir süreç. o yüzden içiniz rahat olsun

Son düzenleme:
Bende 6+3yim suan kalp atışını daha duymadık 6+5te çağırdı doktor cumartesi Allah nasip ederse gideceğiz oldukça heyecanlı bir o kadar da gerginim ara ara bel ağrılarım oluyor doktorum yatmamı istedi o yüzden sürekli yatıyorum yatmaktan mi ağrıdı anlamadım mide bulantısı 1 kere oldu oda sabahti kasığıma ara ara sızı şeklinde ağrılar giriyor gögüs hassasiyeti ve dolgunluk devam biraz da halsizlik var başka da bir belirtim yok valla kızlar

Smear testinden bahsetmissiniz cvp banaydi sanırım öyleyse de değilse de bu yorum içimi ferahlatti teşekkürler :)

Benim belliydi kızım olursa ya mehir Nisa yada Asya nisa oğlum olursa Musa koyucaz inşallah
Hadi bakalım bende çift isim koycam aklımda farklı isimler var ama birleştiremedim kız olursa sevdiğim isimler Afra, Dilay, Aybuke, Eylül erkek olursa Halil Eren düşündüm ama eşim henüz birşey demiyor her an değişebilir

İnşallah aminn Allah razı olsun canm belirti olarak bel ve kasik ağrılarım var hayırlısı inşallah

Bende ama erkek ismi bulmak daha kolay bence
İçimden geçen kız belki de o yüzden sanki kız olacakmış gibi seçeneklerim daha fazla erkek olursa Halil Eren düşünüyorum kız olsa acaba o mu olsa bu mu olsa diyorum tabi eşim ne der bilmiyorum o daha erken düşünmek için diyo çok rahat

Ahmet Mehmet Ali Hasan Mustafa Mahmut Kemal yani çoğu eski tarz isimler. Yeni jenerasyon da Adil Asil ömer Asaf miran hamza emir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…