2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Maşallah yaa hareket mi ediyor şimdidenbenim 7+1 acaba hareket ediyor mu bilmiyorum keşke eve ultrason cihazı alabilsem

Slm kizlar 15 ağustos transferim oldu 25 ağustosta kan verecegim inşallah pozitifi hayırlısıyla görürüm sizler gebesiniz ve tecrubelisiniz sizlere sorum olabilir kabul ederseniz
Gebe kalırsam dogum 7 mayis gorunuyor
Hayırlı sonuçlar olsun inşallah canım

Yok yerleşme lekesi o bendede oluyor ara ara

Hayırlısı olsun, sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz
Lekelenmeler bi çok kişide oluyo bu zamanlar ama doktora sormakta fayda var yine de

Ah ne kadar güzel. Siz cinsiyetini ilk öğrenenlerden olacaksınız inşallah. Benim de erkek ilkim şimdikine herkes kızın olacak diyor. Ben de sizin gibi düşünüyorum. Erkek olsa çok kolay bakarım tecrübeliyim ama kız olsa da tatmadığım duyguyu tadacağım. Hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alalım inşallah.

Genel olarak doktorlar folidoce veriyor ama yinede doktora danışın
Ben solgar folidays folidoce ve innate kullandım. Aslında innate harici hepsi aynı gibiydi. Folidoce ekstra b12de var biraz innate baya kapsamlı ama doktorum ona başlatmıştı balık yağı kapsülünde içinde çok fazla vitamin var canim

Ay bende sorucam ya herkes daha iyi olanları alıyor bende bakıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…