2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bugüne kadar gittiğim tüm doktorlar cep telefonlarını verdiler. Özel muayenehanesine gittiğim için olabilir. Devleti bilmiyorum onlar vermezler heralde?
Özel hastaneye gidiyorum. Vermedi.

Evet bu da mantıklı geliyor bir yandan. Sürekli rahatsız edilmek istememesi onun da hakkı. Ama son aylarda vermesi gerekir bence.
Benim gittigim özel hastane doktorlarının hepsi verdi kuzum kadın dogum doktorumda gebe kalmadan önce gidiyodum o zamanlar vermişti sorun olduğunda tahlil vs yazıyorum

Ben de özele gidiyorum canım ama vermedi işte; özel olunca verir gibi düşünmüştüm. Zaten hastane bana yakın. İnşallah ihtiyacım olmaz şu aşamalarda. Ama sonradan verir belki bilemedim.

Merak etme duyacaksın pıt pıt kalp atışlarını Allah'ın izniyle:) bende haftaya perşembe günü kalp atışlarını duymak için gidicem bakalım güzel haberler verelim birbirimize

Benim doktorum numarasını vermedi. 2 kez gittim. Belki de hiç vermeyecek. Doktorun yardımcısı bir kart ve dahili numara verdi sadece.
Kendi numarasını veren doktorlara helal olsun.
Benim doktorum verdi. Tahlil sonuçlarımı whatsapptan bana atıp ses kaydı atıyor, bi sorun olduğunda falan ulaşabiliyorum hemen. Belki ilerleyen zamanlarda verebilir

Çubuk kraker ve meyveli yoğurt çok işe yarıyor

Ben ilk gittiğimde 6,5 mm idi kese. 6 gün sonra tekrar gittim bebek göründü fakat 3 mm bile değil kalp atışları için de haftaya gideceğim
Demek kalp atışları için baya beklemem gerekecek. Napalım artık hayırlısı geç döllenme olunca böyle oluyormuş demekki. Bebişi göreyimde sonrası için biraz daha rahatlarım heralde. :)

Merhaba kızlar benim folik asitim bitti dr randevumda önümüzdeki persembe folbiol kullaniyordum dr gidene kadar yine ondan mi alayim birde 5mg olandan kullaniyorum. 4mg mi kullanmaliyim fikir verirseniz memnun olurum

Merhaba hanımlar bende yazışmalarınızı takip ediyorum bir süredir 3. Çocuğuma hamileyim nasip olursa Nisan a geliyor dogum zamanım 1 ağustosta hamile olduğumu öğrendim beta 243 çıktı 3 ağustosta 526 çıktı bu arada 4 gün kahverengi lekelenmem oldu ve 3 ağustosta bitti lekelenmeler dün kontrolüm vardı kese ve bebek oluşmuş ama kalp atışı oluşmamış dedi 1 hafta sonra tekrar çağırdı dün bisey yoktu ama bugün akşam kahverengi lekelenme başladı yine vajinal bakılmisti dün smear da alındı hatta acaba onun etkisiyle bugün kalan pıhtılar geliyo olabilirmi yada ondan olsaydı dunmu olurdu diğer gebeliklerimde hiç lekelenmem olmamıştı o yüzden tedirgin oldum baya

Sadece kesenin hcg ile alakası varmış canım kalp atışının yokmuş

Ohhh masallah yavas yavas rahat döneme geçiş yapıyosun kuzum Canım rutinleri de I ipti iyi biliyor o cevaplar
Kuzum beni onurlandiriyorsunuz

D dlaras4 canım su an 4 haftada bir gitmen yeterli; kanama olmadığı sürece bu arada gitmene gerek yok 32. Haftaya kadar 4 haftada bir sonra 2 haftada bir 36dan sonra haftada bir

Ben bugün 7+4üm
En son dün bebisimi gördüm karından; aslında sadece kalan kan testlerimi yaptırmak için gitmiştim ama doktor ultrasonla da baktı.
Yavrum hareketlenmisti. 3 gündür içimde bir hamilelik heyecanı başladı sonunda.

Mide bulantım 2 gün yok 2 gün var öyle gidiyor genelde; kasikta batma bolca var. Göğüslerimde bi değişiklik yok. Aşırı uykum var her gün 2 ile 3 arası öğle uykusu yapmazsam mahvoluyorum
Bir sonraki randevuma ya 7 eylülde ya da 12 Eylulde gitmeyi düşünüyorum. 12 Eylül ağır basıyor çünkü 11. Haftam oluyor ve o gün olmasa 10 gün sonraki randevuda belki cinsiyeti görürüz diyorum herkes erkek diyor bana ama bence bir kızım olduğu için öyle diyorlar (simetri problemi ) benim içime henüz bir şey gelmedi kız mı erkek mi. Kız olursa kızımın ömürlük arkadaşı olur Allahin izniyle; erkek olursa da tatmadigim bir şeyi tadarim ikisine de çok mutlu olurummm sağlıklı hayırlı olsun da
Benden de bu kadar çenem düştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…