2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Merak etme haftaya gözükür bebiş

Evet benimde 6mm ve baya aradı bulmak için keseyi. İnşallah haftaya görünür. Teşekkürler destekleriniz için moral oldu.

Karnımdan baktı vajinal değil. Evet betayla uyumlu olmasına rahatladım en azından. İnşallah görürüm canım teşekkür ederim.

Kızlar çok kötüyüm 2 gündür doğru düzgün bişey yiyemedim kusuyorum bi öneriniz var mı
Zencefil bulantıya iyi gelir deneyebilirsiniz
bebeğin cinsiyeti en erken ne zaman belli oluyor erkan tarama testi yapılıyormuş sanırım orda çıkıyor diyorlar yaptıran var mı daha önceden
İlk oğlumu 12+5te
İkinci oğlumu 12+3 ikili testte öğrendim
%90lık ihtimalle ama pipi resmî almıştım
14. Haftada net artık değişmez dedi ikisinde de doktorum aynıydı.
Bir de 10. Haftalarda eğer fetal dna gibi ücretli testler yapılırsa kromozomlara bakıldığı için net öğrenilir. Tabi bu bilgi değişmediyse.

Karnımdan baktı vajinal değil. Evet betayla uyumlu olmasına rahatladım en azından. İnşallah görürüm canım teşekkür ederim.
Sanırım yolk sac en erken 5+1de falan görünüyor (vajinal). 6mm de 4 hafta 6 güne denk geliyor. Daha 5 hafta bile olmadınız yani. Bu konuları çok okudum kese randevusundan sonra paranoyak olduğum için XD

Merak etme haftaya gözükür bebiş
İnşallah ya. Hem moralim bozuldu hemde yine kese gözüktü ya ondan dolayı sevindim.. Şimdi bekleki haftaya cuma gelsin :) bu gidişle Nisan değil mayıs anası olcam heralde. Baksana çok minikmiş. Kese bile daha mercimek kadar tahminen dedi. Bende kuru üzümüm kadar vardır bebem diyodum eşimde esprisine doktora diyo cinsiyeti kız mı.

Selam hayırlı olsun inşallah bu sefer sağlıkla kucağına alırsın. Ben de 2 kez kalp durması yaşadım malesef o yüzden hala çok sevinemiyorum. Umarım bu sefer herşey yolunda gider. Semptomların olması beni rahatlatıyo o yüzden. Bulantı, halsizlik, kabızlık herşeye razıyım.

Sanırım yolk sac en erken 5+1de falan görünüyor (vajinal). 6mm de 4 hafta 6 güne denk geliyor. Daha 5 hafta bile olmadınız yani. Bu konuları çok okudum kese randevusundan sonra paranoyak olduğum için XD
Hahahah valla evet bildiniz kağıtta 4+6 yazıyor gerçekten. Vajinal de bile 5+1deyse haftaya cuma karından bakınca görür mü acaba yolk sac

Yaa üzüldüm. İnşallah ikinciyi yaşamam çok korkuyorum. Evet ben de razıyım sağlıkla gelsinler inşallah. Ben şimdi kan sulandırıcı iğne kullanıyorum sana herhangi bir şey verdi mi dr

Hoş geldiniz aramıza
Aynı şeyler bende de var. Özellikle 2-3 gündür uyku hali var çok aşırı derece. Gün içinde gidip gelen çok yoğun olmayan mide bulantılarım var

Yaa üzüldüm. İnşallah ikinciyi yaşamam çok korkuyorum. Evet ben de razıyım sağlıkla gelsinler inşallah. Ben şimdi kan sulandırıcı iğne kullanıyorum sana herhangi bir şey verdi mi dr
Genelde 2.yi yaşamak çok nadir o yüzden merak etme. Ben 2.den sonra tüm testleri yaptırdım ve bir şey çıkmadı :/ o yüzden her ihtimale karşı aspirin ve progestan kullanıyorum. Bu sefer olacağına inanıyorum <3

Geç döllenme dedigin gibi 4.5 haftaliksa iyi bile gözükmüş kese geç döllenme olsa bile ilerleyen haftalarda yakalıyor için rahat olsun. Belki vajinal baksaydi daha net gözükürdü karından bile gözükmüş çok güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…