2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Benim de perşembe randevum var, aşırı heyecanlı ve stresliyim. Keseyi gördüm ama biraz küçük gibiydi kafama takmamaya çalısıyorum olumsuz düşünmek istemiyorum, inşallah herşey yolunda gider

Aynı durum bendede var ne kadar yapsam da rahatlayamıyorum bitmiyor 1 haftadır bu sekilde benimde.

Çok güzel keşke ben de kalp atışını bu perşembe duysam ama 6.hafta bitmiş olacak. Duyulur mu bilmiyorum.
dr numarasını vermiş miydi sana? Ben daha 1 kez gittim no vermedi? Merak ettim
Duyulabilir canim ben 6+0 da gitmistim karindan ultrasonda duyuldu biraz zayifta olsa erken oldugu icin olabilir dedi doktor

Bilmeyenleriniz için özet geciyim sat 7 temmuz ilk kab testini sabah verdim 9 agustosta 50.5 çıktı
13 temmuzda kanaman basladı acile gittim.progestoronlu iğne yaptılar. aksam ölçüldü değerim 270.5 çıktı doktor artısın yavas oldugunu pazartesi tekrar kan vermemi söyledi 15 agustos yanı bu sabah tekrar test yaptırdım değer 442.7 cıktı yarın doktor kontrolum var muhtemelen gec döllenme yasadım.artışlarım sizce normalmı yoksa gercekten dediği gibi düşük mü kanaman tam kesilmedi uzanınca duruyor ayaga kalkınca tekrar oluyor.

Artış hep 2 katı deniyor ancak kaynaklarda en az %60 ve üstünde artış beklendiği yazıyor. Sizinkini hesaplayınca %60 ın üzerinde diye görüyorum. Ultrasonla bakarak daha iyi karar vereceklerdir ama beta hcg normal diye düşündüm ben

Merhabalar herkese:) Ben de aranıza katılmak istedim, insan aynı endişeleri, beklentileri taşıdığı başkalarının yanında olmak istiyor, bayağıdır misafir olarak okuyordum. Şu an 5+1'deyim, geçen hafta doktora gittiğimde kese görünmemişti, bu perşembe tekrar gideceğim. Umarım bu heyecanlı, telaşlı günler hepimiz için sağlıklı geçer❤

Yorumunuz için çok tesekkür ederim Yarın doktoruma gidecegim ama ultrasyonda gozukmez muhtemelen cuma yada pazartesiye verir.

Artış iyi görünüyo canım. Bi kaç güne değerin kese görünecek dereceye gelir o zaman için rahat olur

Hayırlısı olsun hoş geldiniz aramıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…