2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Benide ekler misin İstanbul son adet tarihi 5 temmuz 2. Çocuk kilo 53 yaşım 25

ben de daha önce yazmıştım am bilgilerimi vermemişim. beni de eklermisiniz sat 3 temmuz, yaş 34, ilk çocuk, istanbul, kilo 74

Bende dün de bugün de biraz bulantı oldu. Ama kusturacak seviyede değil çok şükür.
Bir de bazen aniden yerimden kalkınca gözüm kararıyor.
Ve arada bel ağrısı gelip gidiyor. Bazen sağ bazen sol kısım ağrıyor.
Eskiden idrara çıkma gece 1 kez oluyorsa şu an 3 kez oluyor. Öyle değişiklikler var.
Ama bu durumların bazı günler hiç yaşanmayabileceğini biliyorum. Belirti olmazsa endişe duymuyorum. Süreç böyle işliyor.
Sadece daha mutlu huzurlu bir ruh haline girmeye ihtiyacım var.

Kızzzlarrr Dr dan geliyorummm. Çok şükür bebeğimi gördüm ama daha minnacık vajinal USG ile hareket var dedi Dr on gün sonra yine çağırdı kalp atışını dinlemeye
Oyy maşallah darısı başımıza bende çarşamba gidiyorum doktora inşallah bende görebilirim bebişi. Kaç haftalıktın

Kızzzlarrr Dr dan geliyorummm. Çok şükür bebeğimi gördüm ama daha minnacık vajinal USG ile hareket var dedi Dr on gün sonra yine çağırdı kalp atışını dinlemeye

Çok güzel keşke ben de kalp atışını bu perşembe duysam ama 6.hafta bitmiş olacak. Duyulur mu bilmiyorum.
dr numarasını vermiş miydi sana? Ben daha 1 kez gittim no vermedi? Merak ettim

Üst üste giden bir grup var şu an burda. Çarşamba sen perşembe ben cuma da biri gidecekti. Hepimiz güzel haberler alırız inşallah
İnşallah yaaa ben daha kese bile görmedim ya direk 6+0'da çağırdı beni. İnşallah bebişi de görürüm kalp atışını sonra duysam da olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…