2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Tamam en güzeli sen zaten klomenle hamiş oldun bu defa olucaktakma akıntılara ben umursamadım bile
Aynen kontrolü doktora bırakıyorum onun takvimine uyucam Geçen sefer hiç takmadım doktor ne derse onu yaptım hemen hamile kaldım. O zaman da zannettim ki hamile kalmak çok kolay

Ya testler bozuk demiştiniz hepiniz ama ben orda negatifi görünce bi hevesim inancım kırıldı

2 gün gecikti normalde regl öncesi migrenim tutardı henüz tutmadı tek belirtim de bu
Evet hatırladım Bence yapmalısın artık testi gebelik varsa çıkar mutlaka bence var bir şeyler içime öyle bir his doğdu

Ya testler bozuk demiştiniz hepiniz ama ben orda negatifi görünce bi hevesim inancım kırıldı

2 gün gecikti normalde regl öncesi migrenim tutardı henüz tutmadı tek belirtim de bu
Benimde göğsümde ağrı olurdu adet öncesi ama şimdi yok..sen bir test yap

Kızlar temmuz grubuna yazdım buraya da yazayım her türlü fikri duymak istiyorum rahatlamak için
Regl olup doktora gittiğimde yine aşılama dedi ben yine kabul etmedim. Geçen ay ovu takibi yapmıştım bu ay onu da yapmadım. Reglden itibaren 6.gün değerlendirmeye başladık. 6-8-10-12-13.günler oldu. 13.gün uzayan şeffaf akıntı gördüm değerlendirdik ama 14-15’i değerlendiremedik. 16’yı değerlendirdik. Bugün de 18.gündeyim döngüm 28 günde bir. Akıntıdan sonraki 2 günü boş geçtim diye çok üzülüyorum sizce çok önemli mi

Aynen kontrolü doktora bırakıyorum onun takvimine uyucam Geçen sefer hiç takmadım doktor ne derse onu yaptım hemen hamile kaldım. O zaman da zannettim ki hamile kalmak çok kolay
Mesela bana klomen hiç etki etmiyor..ama sana etmiş doktorun dediklerini et çaylarıda içme

Mesela bana klomen hiç etki etmiyor..ama sana etmiş doktorun dediklerini et çaylarıda içme
Bugün nasılsa ilk gün diye kiraz sapından içtim kahvaltıda oh mis vedalaştık bitki çayımla bakalım içmeyeceğim bu ay hiç normalde regl olduğum gibi başlardım yumurtlamayla bırakırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…