2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar hamileyim çok şükür dönücem size..şimdi doktoruma arıcam malum korkuyorum.
Canım tebrik ederim siz belki beni hatırlamazsınız ama bende 2 ay aranızdaydım bugün aklıma geldi bir bakayım dedim ve ne göreyim sanki içime doğdu zaten hormonlar tavan ağlıyorum sevinçten Rabbim çok büyük, çok şükür Allahım kucağına almayı da nasip edecek inşallah canım benim ya çok mutluyum mfk Adendo varsa iç mutlaka

Yok bence ilk ilişkide hamile kaldım.ilk gebeliğim 500 öğrenmiştim ama adete 3 gün kala
Hayırlı olsun öncelikle Allah bize de nasip etsin. 3 2 3 2 şeklinde ilerlediğini yazmışsın. İlk ilişkide bence diyorsun. Normalde yumurtlaman erken mıdır yoksa sadece ilk ilişkidendir diye mi hissediyorsun? Benim bu ay aksilik yumurtlama dönemi tam bayram ziyaretlerine denk geldi. Adet bitimi 3 gün arka arkaya oldu. Bi sonrakiyle arada 6 gün boşluk var. Keşke benim de senin gibi olsa ama hiç sanmıyorum erken yumurtlama olduğunu.

Var canım şükür uyanmış hastanede kalacak biraz toparlanması için ama evladına bağışladı Allahım şükürler olsun çok dua ettik
Çok şükür canımmdüzelsimde kaldın hastanede allahım hem kendinin genç yaşına hem bebeginin yüzü hürmetine şifa versin inşallah

Sağol canımdarısı sanaNormalde erken yumurtlama görerim ama ilk ilişkide yumurtlamam yoktu çünkü bende yumurtlamadan önce akıntı olur..sadece öyle hiss etdim.Bende çok fazla sık ilişki olmadı hatda çok kötü grip oldum zar zor değerlendirdik..İn şa Allah sende hamiş olursun

Sen dedikten sonra takvime baktım hayır ilk ilişkide sanmıyorum canım kesin yumurtlama zamanı olmuş..

Selam.Amin canım Amin.Ay deme ya 2 senedi topik topik gezdim resmen
Bende bir senedir topicleri uzaktanda olsa izliyorum. Şimdi 7haftalik hamileyim. Hep görüyorum diğer kızlarıda sizide bazıları artık hamile darısı hepinizn başına. İnşallah hamileliktete hep bir endişe korku o güzel duyguyu her kesin yaşamasını diliyorum öpüyorum

Maşallah. Ay inşallah. Akıntıdır yumurtlamadır hepsini kaçırdım ben ama senin yazını okuyunca az da olsa umutlandım, stres yapmayayım yine de. Salmıştım çünkü.

Azerbaycanlısın ne güzelSağ salim kucağına almak nasip etsin Allah.Amin canim her kes yaşasın her kes anne olsun.bende öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…