2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yani bir şey var gibi ama yok da gibi kuzum bilemedim İnşallah bebiştir. Heyecanlandım
İnsallah bebistir bugunun hurmetinee allahim bize meleklerimi versin okadar net gorunuyorku heycanimdan cekememisim adetin 3. Gunu bugun silik sekilde cikti

Eklentiler

• 16873310526803923277599451940090.jpg
    117,7 KB · Görüntüleme: 60
Umudumu hic yitirmedim ama hayal kirikliginada ugramak istemiyorum iyice heveslenmeden gidip kan vermek daha mantikli geldi en azindan esim yanimda olmaz varsa supriz olur yoksa onuda uzmus olmam
Ben senin de üzülmeni istemediğim için söyledim canım İnşAllah bebiş vardır bu mutluluğu doya doya yaşarsınız

İnsallah bebistir bugunun hurmetinee allahim bize meleklerimi versin okadar net gorunuyorku heycanimdan cekememisim adetin 3. Gunu bugun silik sekilde cikti
Ay daha fotoğrafı büyütmeden gördüm. Ay hadi inşallah varsa kanda da çıkar artık

Kızlar çatlama 11 yumurtlama 13. Günümdeyim yarın ya cuma adet günüm tabi inşallah olmamda. Kasık ağrım ve dolgunluğum var adet olucam diyip hazırlıyımmı kendimi yoksa gebe olanlar böyle bişey hissettimi test alamadım vakit bulup

Çatlamanın 11 günü gördüm canım predictor testinde dolgunluktan ziyada benim genital bölgem de ağrı vardı hani böyle adet geleceği zaman sızlar sonra bir anda gelir ya adet o şekilde oldu kasıklarım da değilde genital bölgem ağırlaşmış hissettim inşallah vardır heyecanla bekliyorum sonucu

maşallah rabbim sağlıkla kuvagınıza almayı nasip etsin 17 yıl dile kolay tüp bebek mi yaptınız kendiliğinden mi

İnşallah canım o da oldu genitalim battı sızladı. İğne batmasıda yaşadım kasıklarımda 1 hafta önce. Muhtemel varsa çıkar ama test alamadım yoksa da sağlık olsun napalım denemeye devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…