2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Valla ben de vitamin takviyesi alabilirsin demesini beklemiştim ama folik asitine devam et dedi bir de daha önce d vit önermişti o ikisi yeterli dedi ben de şaşırdım boşver depoları fullemek iyidir

İnşallah canım aynen hiç koyulaşmıyor yerinde saydı hergün resmen onun için birdahada almam gerçi allahın izniyle gerek kalmadı ama nasip

Mervenur277 canım bak bakim senin testinde buna benziyordu arkadaş almayın çok silik gösteriyor dedi sende mi başka test ile yapsan
Aşkım ben size arttığım artimedden önce erken gebelik yaptım farklı marka onda da çıkmadı yarın da zaten tekrar kan verirken başka marka test alicam bende artimede hiç guvenmiyorum varsa çıkarmıyor yoksa yalancı pozitif çıkarıyor

Tamam kuzum yarın bekliyoruz güzel haberini ateşin düşmez ise ben inanıyorum olduguna

Hanımlar iyi geceler.Konuya böyle ortasından dalıyorum ama kusura bakmayın.Hamile olanları tebrik ediyorum,bebek isteyenlerinde biranönce bebeklerine kavuşmasını diliyorum.Şimdi şöyle ki ben normalde 35-40 günleri arasında regli olurum.En uzun 40tır oda 1 kez oldu hayatımda.2 aydır bebek istiyoruz geçen ay ilk deneme sonucunda 35. Gün regli oldum.Bu ay 47. Gündeyim ve hala regli olmadım.Geçen hafta yani 40. Günde doktora gittim rahim duvarın kalınlaşmış reglide olabilir gebelikte olabilir ama ben gebelik olduğunu düşünmüyorum bugün yarın adet olursun bence dedi o günün üzerinden 6 gün geçti ve hala regli olmadın o günki beta değerimde 0 dı.ilaçta kullanmak istemiyorum.geçen aya göre 12 gün en uzun regli gününe görede 7 gün geciktim.test yapmaya korkuyorum sanırım.Benim yaşadığım durumu yaşayan var mı.Bu arada yumurtalıkların ve rahim ağzın gayet iyi durumda demişti.

folik asite gebelik düşündüğün zamandan itibaren başlayabilirsin. daha hamile değilsin sanırım başlayabilirsin ben şu an regenesis max kullanıyorum multivitamin hem hem de içinde folik asitte var
Merhaba bende bugün regenesis max kullanmaya başladım doktorum verdi ama çok afedersiniz ishal yaptı beni sizde böyle bir durumla karşılaştınız mı acaba 4 aylık hamileyim

Merhaba test yapmadan ogrenemezsiniz ama. İdrar testinizi yapın, silik pozitif görürseniz bile hemen gider kan verirsiniz ona göre ilaç kullanırsınız

. Aynen resmen bunu kovalıyorum kimyasal çok duymaya başladım canım yediğimizden içtiğimizden mi bilmiyorum. Birbirimize güzel haberler veririz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…