2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Canım bir ay sonra deneyebilirsin diye biliyorum.yine de doktora da sorarsın

Çok geçmiş olsun Allah hayırlı evlat nasip etsin inşallah

Kızlar benden size tavsiye artımed test almayın çin malı üretilmiş sahte test miş ve benim yaptığım testlerde hep yok denecek kadar silik ve geç çıktı çizgilerim başka markalarda daha koyu ve net hemen çıktı bakın örnek olsun sizlere foto koyayım

Eklentiler

• IMG_20230620_005922.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_20230620_005920.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_20230619_132241.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 74
Var tabiki canım. Seni o kadar iyi anlıyorum ki. Ama emin ol böylesi daha iyi. Eğer bizimle kalmayacaklarsa yolun başında gitmeleri daha iyi. Sonrası derinden sarsıyor
Haklısın canım bakalım sonra bizi neler beklıyo birde ne zaman sıfırlanır bu beta acaba

Ben de düşük yaptım canım 3-4 gün kanama oldu 4.gun regl gibi çok yoğundu o gün kürtaj oldum bir gün daha devam etti sonrasında lekelenme şeklinde 3-4 gün sonra bitti. Çok çok geçmiş olsun kısa zamanda güzel haberi alırsın sağlıkla ilerler inşallah

Beta daha sonra hamilelik testi denedin mi canım çizgi çıktımı

Kızlar düşük yapıyorum birde rahim dışında birşey gördüler yatış verdiler bu gece rabbim en iyisini bilir çok zormuş cidden
Çok üzüldüm canım bende yaşadıgım için bilirim ne kadar zor oldugunu. Şuan önemli olan senin saglıgın kuzum. Sen saglıklı olduktan sonra tekrar olur inşallah saglıkla canım

Beta daha sonra hamilelik testi denedin mi canım çizgi çıktımı
Evet canım kürtajdan sonra çift çizgi çıktı bir adet dönemi görene kadar korunduk bir ay sonra adet oldum sonrasinda korunmayi bıraktık. Zaten adet gördügun zaman beta 0 olmuş oluyor

Mervenur277 canım bak bakim senin testinde buna benziyordu arkadaş almayın çok silik gösteriyor dedi sende mi başka test ile yapsan

Ben internette gördüm doktoruma ekstra takviye ne önerirsiniz dedim folik asit ve d vitaminine devam et başka bir şey kullanma şimdilik demişti, kullan deseydi direkt elenatal'i soracaktım içinde çok fazla takviye var :)
İçeriği benim de hoşuma gitti folik asit çoğu vitamin mineral varmış bakalım iyi gelir umarım bugün doktorum hiçbi şey kullanmasan da olur bilimsel bi faydası yok gebeliğe dedi şaşırttı beni ama

Ben zaten 2 adet başka markayla denedim ve bugün kan verdim 134.7 çıktı betam başka marka denemesen yok derdim üzülürdüm yine
Evet canım bende o yüzden merveyi etiketledim aynı test diye gördüm çünkü kaç gündür yapıyor gölge var ama koyulaşmıyor gibi senin testin onada umut olsun inşallah. Saglıkla gelsin canım bebişin darısı bize olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…