2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar düşük yapıyorum birde rahim dışında birşey gördüler yatış verdiler bu gece rabbim en iyisini bilir çok zormuş cidden

Canım çok geçmiş olsun rahim dışında ne gördüler anlamadım? Allah hayırlısını versin bende nisanda kürtaj oldum zor ama hafifliyor

Aa hadi insallah canim.. umarım vardir. Test yaptin mi ya da yapacak msn?

Seni gördüğüme çok mutlu oldum canım nasılsın kız yapmam mı yaptım negatif hatta test yaptım hadi negatif gel reglm diye sesleniyorum ama gelmiyor bir nebze geç yumurtladiysam o tuttuysa diye dua ediyorum sen neler yapıyorsun canım

Yaa canim benim ben de seni gordugumde mutlu oluyorum ben de nasil olayım iste gecen ay yine kimyasal oldu. Bir arpa boyu yol alabildigimiz yok anlayacagin arada girip buraya takiliyorum. Yaa insallah vardir sende regl gelmedikce umut bitmez biliyorsun ama yoksa da hemen gelse de önündeki maclara baksan

Kızlar düşük yapıyorum birde rahim dışında birşey gördüler yatış verdiler bu gece rabbim en iyisini bilir çok zormuş cidden
Geçmiş olsun canım hepimiz yaşadık malesef..sağlıklı olmadığı için düşük yaşıyorsun bundan sonraki gebeliğin sağlam olsun İn şa Allah

Ben internette gördüm doktoruma ekstra takviye ne önerirsiniz dedim folik asit ve d vitaminine devam et başka bir şey kullanma şimdilik demişti, kullan deseydi direkt elenatal'i soracaktım içinde çok fazla takviye var :)

Kızlar önceden burda hamilelerin kaç haftalık olduğu yazıyordu her mesajının altında artık o yok mu bayadır girmiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…