2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Aradımda fiyat bilgisi vermiyorlarmış neyse ben gidip vereyim yapacak bir şey yok kaç isterlerse verecez
Sağlık sigortan varsa doktora Rand alıp giriş yap canım, ben acilden giriş yaptım orada da yeterince bilgilendirme yapmamıştı görevli,aynı şey demişti ama değilmiş sağlık sigortam devreye girmedi 2 ay önce 480tlye yaptırmıştım

Adet gelmedikçe umut kesilmez ben öyle diyerek rahatlıyorum o an çok kötü hissediyosun biliyorum dün yaşadım, kafanı dağıt başka şeylerle ilgilen ben öyle yaptım

Ay çok pahalı ya. Resmen hastanelerin başhekimi ticarethane gibi işletiyor maşallah. Alt tarafı beta bakılacak
Cidden öyle yani birde o kadar iyi bi hastahane degil sırf ev yakın diye apar topar gittik ve labr. aynı olsun diye 2.yi orda verdim 806tl bir de tavırları çok rahatsız ediciydi moralimi bozdular ilk gün. Parayla rezil olmak işte..

Olsun artık yapıcak bir şey yok. Önemli olan bebiş

Doğru gerçekten. Denemeye başladığımızdan beri her ay kasık ağrısı vs oldu ama hep adet oldum. Hatta ben bu yüzden habire dr a gittim neden ağrıyor diye En son salmıştım psikolojik heralde diye Gerçi ağrı devam ediyor hala.

Adet gelmedikçe umut kesilmez ben öyle diyerek rahatlıyorum o an çok kötü hissediyosun biliyorum dün yaşadım, kafanı dağıt başka şeylerle ilgilen ben öyle yaptım
Ben de en son öyle düşünmeye başladım. Daha adet gelmedi diye. Bikaç gün daha umutlu olalım bari ne yapalım.
Dün akşamdan beri koyu kıvamlı akıntım sürekliye döndü. Suyu arttırayım enfeksiyon ihtimaline karşı.

Valla ben de negatif gibi görünüyorum ama bel kasık karın sırt hepsi organize şekilde ağrıyor ..

Geldı bebısm geldı gelmezmı( bu ay ıkı uc gun gecıkmelı oldu ama.moralımde cok bozuldu tatılede gıtmedım yıllık ıznımde evde oturuyorumsen napoyosun balım varnı guzel haberlerın
Neden gitmedin bebegim gitsen kafa dağıtırdın ne güzel kuzum en son cuma test yaptım negatif işte saliya kadar gelmezse tekrar yapicam zaten sat salı günü canım sen yumurtlama da takip etmiştin demek sonradan çatlayan olmuş

Valla ben de negatif gibi görünüyorum ama bel kasık karın sırt hepsi organize şekilde ağrıyor ..
Senin adet günün ne zaman?
Ya benim bi umut da tahmini çatlamadan sonra biraz daha devam etmiş olmamız. Belki geç olmuştur diyorum ama A Afratafrac ın dediği gibi belki vücudum uğraştı biraz, olsun diye, şimdi de ayarlarım bozuldu ondan devam ediyor ağrılar

Bat bugün , ama yumurtlamadan beri her gün aynı ağrılar .. ağrısız günüm yok.

Merhaba kızlar adetimin 15.gunu hastaneye gittim ve doktorum yumurtan çokta büyümedi dedi bende geç çatlar diyerekten adetimin 2.gunune kadar 2 günde bir ilişki yaşadık adetim 6 gün gecikince test yaptım sabahina negatif çıktı yaptıktan sonrada akşama iki damla çok ama çok az akıntıyla beraber pembe leke gördüm hasta oldum sandım sabahina hiçbirsey yoktu fakat çok kötü karin ağrısı bel ağrısı yaşadım bugün adetin 8.gunu hayla kanama yok fakat inanılmaz yorgun hissediyorum kendimi gun içinde uyumayan ben yatakta kendini uyuya buluyorum bu arda lekeleme geldiği gunun sabahı smr testi yapıldı ondan da dolayı lekeleme olmuş olabilir mi yoksa yerleşme kanaması mi oldi

melegim can yaaa ben çok büyük bir hata yaptım atesolceri evde unuttum yarın da 13. Gün yaa aglicam şimdi nasıl unuttum ya bide köşeye koydum dedim göz önünde olsun çantama atayım unutmayayim
Aferim sana balımmm nasıl unutursun bu önemli günlerde kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…