2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Çok teşekkür ederim bilgiler için güzelce anladım.
M melisss26 umarım burayı okur.

Günaydın kızlar bugün bat günüm sağ taraf kasıgımdan sırtıma doğru uzanan eğilince vs batan bi ağrı var … baya iyi şiddeti. Neden olurki ya var mı yaşayan ?

imagination forever canım senin regl geldi mi naptin sen sesin soluğun çıkmıyor
Geldı bebısm geldı gelmezmı( bu ay ıkı uc gun gecıkmelı oldu ama.moralımde cok bozuldu tatılede gıtmedım yıllık ıznımde evde oturuyorumsen napoyosun balım varnı guzel haberlerın

Şimdi size bişey sorcamm kuzular.ben daha once hsh cekıldıgım ay hamıle kalmıstım.hıcbısey cıkmamıstı temızdı ama demekkı bı etkısı oldugu aşikar.acaba dıyorum yolları temızlıyor ya ondan sperm rahatca ılerlıyormu.hsg cekılmeden bu yolları temızlemenın bı yolu yokmudur yaa

Geldı bebısm geldı gelmezmı( bu ay ıkı uc gun gecıkmelı oldu ama.moralımde cok bozuldu tatılede gıtmedım yıllık ıznımde evde oturuyorumsen napoyosun balım varnı guzel haberlerın
İyi hadi gözünaydın. Bekelemek de ayrı dert oluyor. Ya benim aekadaşlar şayet izin zamanında regl olursa tampon takıyorlar ve bikini içine ped koyup denize giriyorlar. Hiç bir sağlık sorunu da yaşamamışlar. Gerçi ben korkağım ve korkarım böyle şeylerden ne kadar doğru bilemedim. Hayatımda hiç tampon da kullanmadım, tampon fobim var. Ama çok az geliyosa diyelim belki böyle denize girebilirsin.

Onun adına süt-maydonoz buharı diyoruz

Sanırım ibrahim saraçoğlu öneriyordu bunu. Şayet rahim içinde enfesiyon varsa ya da tüplerde tıkanıklık varsa bu kür iyi geliyor ve söküp atıyormuş.

Negatifim Gölge falan hiçbi şey yok.
Bu ağrılar neydi acaba? Eşime kist mi acaba diyorum kızıyor öyle diyorum diye:) Ağrı dizime falan da vurunca acaba romatizma mı diye de düşündüm sonradan Yapalı 2 saat oldu moralim baya bozulmuştu da şimdi saldım napayım
Adet gelene kadar yolumuz var di mi O ozgeeeee1

Kızlar devlet hastanesinde bugün betaya bakarlar mı bilginiz var mı ?
Maalesef devlet hastaneleri sırf beta ya baktırmak isteyince kaşınnı gözünü yamultuyor, bir sürü acil hasta olduğunu söyleyip bakmak istemiyor ya da bakmıyorlar. İzmir böyle en azından. Belki senin bulunduğun şehirde farklıdır. Ancak özele gidip cuzi bir ücret karşılığı test yaptırabilirsin ve yarım saat içinde sonucun çıkar sanırım.

Ya bu çok şiddetli olan ağrılar korunmayı bıraktıktan sonra bende de olmaya başlamıştı. Mesela bekarken böyle ağrılar çekiyor muydum ya ben diye düşündürttü. Hatırlayamıyorum. Ancak bir yerde okudum. Korunmayı bıraktıktan sonra rahim içine sperm girişi oluyor ya, bu nedenle rahmimiz hamile kalmamıza yardım etmeye çalışıyormuş. Ortamı hamilelik için hazırlıyormuş. Bu sebeple ağrılar yaşanması normalmiş, böyle okumuştum.

Sanki baksalar ne olacak anlamıyorum :/ özelde ne kadara yapıyorlar
Valla o değişiyor. Mesela 150TL diyen var. 100TL diyen var. Ben izmir de 250tl ye yaptırmıştım ama izmir de başka yerde 130 yapıyormuş. Belki telefonla arayıp sorabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…