2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Onu araştırmak lazım o zaman eğer l kollu degilse anestezili yaparım
Anestezeli ve anestesiz çektirdim 2 defa..anestezelide sıfır ağrı oldu..anestesiz ama L koltuk makinası vardır adet ağrısı gibi sancı vardır.
Anestezili yaparım bence ya canım tatlıdır benjmde

melegim can yaaa ben çok büyük bir hata yaptım atesolceri evde unuttum yarın da 13. Gün yaa aglicam şimdi nasıl unuttum ya bide köşeye koydum dedim göz önünde olsun çantama atayım unutmayayim

kızlar o kadar şişmişim ki bu gün metrobüsde hamile sanıp bana yer verdiler))) video paylaşmışım instadan da tebrik mesajları yağıyor, ben yalancı hamilelik yaşıyorum galiba )))
Ay benim hep böyle sdhffjkghkj süt ürünleri ve karbonhidrat hemen kanrımı şişirir. Bu ara tükettiysen onlar yapmıştır.

Aslında tüplerde tıkanıklık varsa ne kadar uğraşılsa uğraşılsın gebelik olmaz. bir doktorun yazısına denk geldim geçenlerde. Diyor ki; "kızıyorum bu doktorlara, hastaları yolluyolar git 1 sene dene öyle gel diyorlar ancak öyle rahim filmi çekiyorlar. Belki kadının tüplerinde tıkanıklık var ve sen rahim filmini en başta bu kadına çekmediğin için bu kadın 1 sene boşuna deneyecek ve bu süreçte stres olacak belki eşiyle sıkıntılar yaşayacak, bunlar gündelik yaşamını da etkileyecek" yazmış. Adamın düşünce yapısı çok hoşuma gitti. Bence belli bir yaşın üstündekilerin ilk yapacağı şey rahim filmi olmalı.

Ne kadar doğru bir bakış açısı ya gerçekten

Bence de hem pıhtılaşma testi genetik testi ve bu rahim filmi beklenmeden yapmalılar bebeğim benim 2 kere oldu gebelik sanırım doktor o yüzden önermedi bize ama eşim tutturmuş bence senin ikinci kimyasaldan sonra tıkanıklık oldu diyor bir şey de anlatamıyorum inadım inat kimyasaldan sonra doğru düzgün denedigimiz 2. Ay bu ay ama anlatamıyorum dedim rahat etsin içimiz cektirelim hem ufak tıkanıklıklar da temizlenir belki

Ona göre araştırıcam canım antepte hangi hastaneye gidebilirim diye teşekkür ederim yardımcı olduğun için

Benim mideme kamera sokulduğunda 10 dk kadar baygındım. iğne ile uyutuyorlar sonra yine iğne ile kaldırıyorlar. Onun gibi bir şey herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…