2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bende takip yaptım canım ama bana doktor 7 günden sonra başla falan demedi 14. Gün git kan ver dedi ben kendim takip ettim 8. Gün silikti 9. Gün tam geçmişti bir daha da koyulasmadi zaten

Ben elendim kızlar.. olmayınca olmuyormuş belirti falan hikaye
ya ben bu predictörü yapınca hiç bir şey çıkmıyor innovitayı yapınca bir gölge gördüm dün ve önceki gün … çok çok hafifte olsa var bunda hiç çıkmıyor ne hissedeceğimi bilmiyorum regl ağrım durdurmuyor ,testler negatif ama adette gelmiyor bi türlü ..

Regl günü geçene kadar bize rahat yok o zaman belli olacak neyin ne olduğu

Kızlar ben bu ay da kırmızıları görürsem rahim filmi cektirmeyi düşünüyorum çektirenler var mı kimisi çok ağrılı diyor kimisi hiç ağrı olmuyor diyor. Eşime dedim bir ay daha bekleyelim yok illa cektirelim bizim arkadaşın eşi onun üstüne hamile kalmış diyor demek ki erkekler de aralarında konusuyorlarmis

kızlar o kadar şişmişim ki bu gün metrobüsde hamile sanıp bana yer verdiler))) video paylaşmışım instadan da tebrik mesajları yağıyor, ben yalancı hamilelik yaşıyorum galiba )))
Bana da dün markette hamile misin diye sordular benim genel de regl yaklaşınca böyle sisiyorum

Ben çektirdim canım

benim regle daha 15-16 gün var)) yumurtalamdım bile))

yok diğilim bence artimed pozitif çıktı diye yalancı hamilelik yaşıyorum)) ama var ya adetten sonra o adet ağrısı geçmedi, resmen ölüyorum
Sen bayaa değişik şeyler yaşıyosun ya benim aklım ermiyo o kadarına o sendin dimi doğru hatırlıyorum

kızlar o kadar şişmişim ki bu gün metrobüsde hamile sanıp bana yer verdiler))) video paylaşmışım instadan da tebrik mesajları yağıyor, ben yalancı hamilelik yaşıyorum galiba )))
Benim göbeğim de birebir böyle.Pkoda göbek kısmı aşırı yağlanıyor

Kız bu ne??belkide bir mucize olur bilemeyizama benimde hep karnım şiş..Allah'tan kapalıyım öne çıkmıyor..yoksa hamiş gibi

Anestezeli ve anestesiz çektirdim 2 defa..anestezelide sıfır ağrı oldu..anestesiz ama L koltuk makinası vardır adet ağrısı gibi sancı vardır.

benim regle daha 15-16 gün var)) yumurtalamdım bile))

yok diğilim bence artimed pozitif çıktı diye yalancı hamilelik yaşıyorum)) ama var ya adetten sonra o adet ağrısı geçmedi, resmen ölüyorum
Valla al benden de o kadar , geçen ay regl bitti yumurtlama oldu o gün bugündür her gün bir yerim ağrıyor her Allah’ın günü bugün kesin regl olcam diye diye 29 günü buldum . Hala da öyle : elim de arveles sıcak su torbası .. bi taraftan umutlar ama negatif testler …

Ben yumurtlama sonrası aynı böyleydim 3-4 aylık görünüyordu direkt hala böyleyim bebek sindirimi yavaşlattığı için şişkinlik oluyormuş hamile olabilir misin ya

Nasıl bir deneyimdi anlatsana canım
Canım doktorum eğer tüplerde açılabilecek bi tıkanıklık varsa o anda açarım onun da ağrısına dayanamazsın eziyete gerek yok direkt anestezili yapalım dedi. Uyumamla uyanmam 15 dk sürmüş toplamda. Tahmin ettiği gibi iki tüpüm de tıkalıymış basınçla onları açmış ama çok uğraşmış 3-4 kez basınç vermiş. Ondan dolayı sonrasında 2 gün kadar baskı şeklinde bi ağrım oldu oturup kalkarken falan. Onun dışında hiçbir sıkıntısı yok iyi ki anestezili olmuşum kesinlikle öneriyorum kendine eziyet etmenin manası yok zaten stres altındayız

Negatif bir kaset şimdi yaptım ..

Eklentiler

• 80EEFCFD-EDEF-46D3-87B2-617126197C96.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 81
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…