2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ya ama anlamıyorum. Özge senin reglin ilk sayfada 23 haziran diyor. 6 günün daha var. Erken testler bu kadar net mi oluyor %100 doğru mu oluyor sonucu?
Hemen anlatıyorum.. sat 26 mayıs döngüm 28 gün bu hesaba göre bat 23 haziran olmalı. Ancak ben 10.günde yumurtlama 12.günde çatlama gördüm. Çatlamadan 14 gün sonra regl olur diyorlar yani 3 güne regl olacağım bu hesapla da.. yumurtlama erken olunca regl de öne çekiliyormuş falan filan..

Kuzum ben şimdi tekrar yaptım gece yapmıştım yok gibiydi şükür şimdi gördüm normal gebelik testinde tabi erken daha belirgin değil bugün adet günüm korktum bende ama bence panik yapmayalım laboquik markası bu arada

Eklentiler

• IMG_1688.jpeg
    49,6 KB · Görüntüleme: 69
11.gündeyim.. allahtan umut kesilmez diyerek ağlamamı durdurmaya çalışıyorum

Sağol canım teşekkür ederim benimkide senin ki gibi az çok. Yalnız şuan dışardayım wc gittim kahverengi akıntım gelmiş pede silince bir şey yok ama korkuyorum akşama kadar nasıl dayanıcam..
Bende de geldi kanama iğne ucu kadar kahverengi sonra kesildi dünden önceki gece gelmişti korkma

Yaaaaa vermiyor muyum askolsunnn ne zaman vermedim görmedim mi acaba kaçırıyorum bazı mesajları sayfalar geçiyor
Senin bu çizelge ders niteliğinde sayfalarda geziyor süpersinnnn
Gormedın farkettım kuzum ses etmedım hıc oyuzden bakıyorum yıne ara ara denk geliyorsun battan 4-5 gectıkten sonra anca ıkı cızgı aynı gıbı dımı ama
Geziyormu bilmiyorum valla hiç

Yerleşme kanaması oluyor o
Umarım öyledir bebeğim adet tarihim normalde bat tarihim dündü
Şuan da da gözükıyor net şekilde bebegim beta baktirmismiydin

Gormedın farkettım kuzum ses etmedım hıc oyuzden bakıyorum yıne ara ara denk geliyorsun battan 4-5 gectıkten sonra anca ıkı cızgı aynı gıbı dımı ama
Geziyormu bilmiyorum valla hiç
Benim bat yarın ama hep bir kaç gün düzensiz her ay net günüm yok bat bugün bile olabilirdi
Senin cinsiyet ne belli olmuştur

Cok tesekkur ederim anlattıgınız ıcın korkuyordum acıkcası bıraz yorumunuz iyi geldi. İnşallah saglıkla kucagınıza alırsınız da bana da umut olur

Cok tesekkur ederim anlattıgınız ıcın korkuyordum acıkcası bıraz yorumunuz iyi geldi. İnşallah saglıkla kucagınıza alırsınız da bana da umut olur
İnşallah canım hepimize nasip etsin rabbim.. içiniz rahat olsun kolay bi işlem yani gözünüzde büyütmeyin bnde ağlayarak gitmiştim ama çıktıktan snra bu muymuş dedim yani Rabbim kucaklarımızı doldursun inşallah

Ya umarım pozitif bir şeyler çıkar şu birkaç güne. Özge testlere devam edicek misin yarın?

Şu yumurta mevzularını okumasaydım keşke hiç sevmedim

Kızlar 45-46 saat sonra acilde test verdim 550 çıkmış çok şükür. İki gün önce 300 du. 1 gün buraya ara vereyim dedim streslendirdi beni. Allah'a çok şükür artmış iste bu kadar. Herkesin de 2 katı ve üstü olacak diye de bişey yokmuş. Bilimsel çalışmalar bile yüzde 60 a sağlıklı diyor. Korkmayın yani kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…