2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Canım hepsinin algılama seviyeleri farklı takılma sen onlara, kanaman yoksa keyfini çıkar, strese girme... Sağlıkla büyüsün minnoş
Biraz içim ferahladı tasum teşekkür ederim bakalım akşam aynı saatte kan vereceğim umarım sağlıklı bir şekilde yükselmiştir.
Ay bakalım canım.Ama marka farkloysa malesef farklı koyulukta çıkar
Eve gidince hepsinin resmini atayım canım 3 ü de ayrı marka. Öğrendiğim test AlBi markaydı sonra erken gebelik predictor yaptım sonra ki freely markaydı
Kuzum bende de aynı sıkıntı oldu ya erken gebelik yaptım dün görselde ki gibi ama normal gebelik yaptım bu sabah çizgi yok desem yeridir
Yok gibi değil bence gayet var ama koyulaşmamız yok sanırım

benim laboquick gayet günlük koyulaşma gösterirken freely iki gün üst üste daha az koyu çıkardı üstelik kan değerim yükselmişti. freelyi sevmiyorum ben. bence laboquickle koyulaşma takip edilebilir.

benim laboquick gayet günlük koyulaşma gösterirken freely iki gün üst üste daha az koyu çıkardı üstelik kan değerim yükselmişti. freelyi sevmiyorum ben. bence laboquickle koyulaşma takip edilebilir.
Aaay sağol canım 1ini eledim o zaman. Artık akşam kan verince belli olacak bakalım dua edin ne olur bebeğim tutunsun betam normal yükselişte ilerlesin

Ya ama anlamıyorum. Özge senin reglin ilk sayfada 23 haziran diyor. 6 günün daha var. Erken testler bu kadar net mi oluyor %100 doğru mu oluyor sonucu?
Reglin ne zaman geleceği önemli değil. Yumurtlama tarihi önemli canım. Diyelim bugün yumurtanın çatlamasının 13. günü, artık kesinlikle sonuç pozitif ya da negatif diye çıkar. İsterse regle daha 10 gün olsun.

Koyulaşma bende de bariz şekilde olmamıştı önemli olan kan , kaç doktora sordum idrar testleri hep yanıltıyor dedi kandan takip et canım tekrar ver pazartesi inşallah üçlü haneler olmuştur bile

Eklentiler

• B6407AFB-8397-423C-BFF1-359AFC120C72.jpeg
    197,2 KB · Görüntüleme: 86
Yumurtlama sonrası 16. Gün , hala silik soldaki sağa göre tam kıpkırmızı çıkaran günler ne zaman anlamadım
Yumurt sonra 11-12 dıye gıdıyor 15. Gun battan bır gun sonra bak bakalım ne zaman eşitlenmiş sen bana cevap vermıyorsun kız genelde ama yazammm

Eklentiler

• B0926FEB-FB9C-4F7C-82E2-108B96F40179.jpeg
    118,5 KB · Görüntüleme: 90
Bundan biraz daha silikti Pazartesi ikinci betaya gidicem bakalım..
Koyulaşma bende de bariz şekilde olmamıştı önemli olan kan , kaç doktora sordum idrar testleri hep yanıltıyor dedi kandan takip et canım tekrar ver pazartesi inşallah üçlü haneler olmuştur bile
Sağol canım teşekkür ederim benimkide senin ki gibi az çok. Yalnız şuan dışardayım wc gittim kahverengi akıntım gelmiş pede silince bir şey yok ama korkuyorum akşama kadar nasıl dayanıcam..

Yumurt sonra 11-12 dıye gıdıyor 15. Gun battan bır gun sonra bak bakalım ne zaman eşitlenmiş sen bana cevap vermıyorsun kız genelde ama yazammm
Yaaaaa vermiyor muyum askolsunnn ne zaman vermedim görmedim mi acaba kaçırıyorum bazı mesajları sayfalar geçiyor
Senin bu çizelge ders niteliğinde sayfalarda geziyor süpersinnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…