2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Hatırlıyorum çok şükür emeklerinin karşılığını aldın canım benim
Çok şükür canım ama o ay hiç bişey olmamıştı boş yere eşimden hastalık kapıp ateşler içinde yattığımla kalmıştınm ateş 39 dereceydi nerdeyse ama ovülasyon pik çıktı diye denemiştik o halde

Kızlar günaaaydınn 14 haziran akşam test yapip çift cizgi görmüştüm hemen kan verdim beta 13.59 çıktı. Bu arada dün tekrar gebelik testi yaptım bir de bu sabah yaptım aynı marka bulamadım hepsi birbirinden farklı marka hepsinde çizgi belli ama hiç koyulaşma yok

Canım hepsinin algılama seviyeleri farklı takılma sen onlara, kanaman yoksa keyfini çıkar, strese girme... Sağlıkla büyüsün minnoş

Ay bakalım canım.Ama marka farkloysa malesef farklı koyulukta çıkar

Kuzum bende de aynı sıkıntı oldu ya erken gebelik yaptım dün görselde ki gibi ama normal gebelik yaptım bu sabah çizgi yok desem yeridir

Eklentiler

• IMG_1681.jpeg
    168,8 KB · Görüntüleme: 91
Kızlar ben merakıma yenik düştüm cıkmayacsgını bile bile 7. Günde test yaptım hem de kaset laboquick bu da ilk 15 dk sizce bi cizgi bi sey var mı yoksa bana mı öyle geldi

Eklentiler

• IMG_6963.jpeg
    38,9 KB · Görüntüleme: 86
Kızlar ben merakıma yenik düştüm cıkmayacsgını bile bile 7. Günde test yaptım hem de kaset laboquick bu da ilk 15 dk sizce bi cizgi bi sey var mı yoksa bana mı öyle geldi
Ben göremedim canım ama çok erken. Benim 8.gün kanda bile negatifti. 11.gün pozitif gördüm aşşşırı silik hatta burda beraber gördük kızlarla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…