2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Benimde 1 düşüğün 5 kimyasalım var doktorum gebeliklerin ilerlemeyişinin sebebinin rahim şekil bozukluğu olduğunu söyledi hatta ben bilmiyordum ben tüp bebek için başvurdum kendisine ilk önce hsg çekicez dedi amh değerine baktı değerin gayet güzel tüp bebeğe gerek yok zaten 6 kere gebe kalabilmişsn ilk önce ameliyat dedi snra kabul ettim 20 dakijalık bir işlemdi tamamen bayılarak yapılan bi işlem oldu hiç bir sey hissetmedim kendime geldiğimde bile asla acı sızı hissetmedim ben çok korkmuştum acıycak falan diye ama asla korktuğum gibi olmadı sabah 8 de girdim 8 buçuk gibi çıktım aynı gün öğlen 2 de de taburcu oldum hiç sizi yatıracak bir ameliyat değil aynı gün geldim evde iş bile yaptım ben hiç tereddüt etmeyin olacaksanız bile ama doktor ve nerde olacağınız önemli tabi... Bana çizik ten falan bahsetmedi de rahimi genişleteceğim için tekrar bir araya toplanıp yapışmasın yapışıklık olmasın diye bana medikalden bir krem aldırdı 3000 TL ye onu uyguladı ameliyat esnasında kestiği dokular tekrar toplanıp rahimde yapışıklık olmasın diye

Her sabah senin testinle günü açmazsak günümüz ters gider alıştık valla. Şöyle pembe pembe çiçekler içinde de görelim tez zamanda. Amiiinnn
Hahahahshs ay güldürdün beni o kadar çok mu yaptım test farkında bile değilim ayy amiiinnn sen ne durumdasın yumurtlama bekliyorsun sanki dimii

Ya ben seni gözüme kestirdim açıkçası ahahah ilk mesajlarda bilinçaltımda hep seninle aynı belirtileri taşıyordum o yüzden her testin her yazın dikkatimi çekiyor

Valla şu önümüzdeki birkaç gün diyor telefon uygulamaları. Biz çok nadir günü degerlendirmeden kapattığımız için yumurta var mı yok mu bakmıyorum diyeceğim de yalan olacak yumurta işinin bu kadar ciddi olduğunu gerçekten bilmiyordum.

Hahahah insan gerçekten yakın da hissediyor belirtiler aynı olunca yumurta işi ciddi iş hiç öyle tek kurşunla hamile kalanlara bakmıcakmışsın kasımdan beri çabalıyoruz..

Bir kuzenim 10 yıldan fazla denedi, doktor olmaz çocuğun demişti ve aşırı kafa rahatlığındaydı çocuk istemiyordu çünkü. Ama bir gün!!!!! Hamile olduğunu öğrendi hepimiz ŞOK!

Bir başka kuzenim henüz nişanlıyken acilen evlendi dedik bunda bir iş var çat hamile.... Biz yine ŞOK

Galiba konu tamamen istememekte. yumurta bahane

O ozgeeeee1 alıntı yapmayı yine unuttum

Vallahi istemeyenin çatır çatır oluyor ben de anlamış değilim benim etrafımda da var öyle olsun biz istemekten vazgeçmeyelim evrene yanlış enerji göndermeyelim yine de

Vallahi istemeyenin çatır çatır oluyor ben de anlamış değilim benim etrafımda da var öyle olsun biz istemekten vazgeçmeyelim evrene yanlış enerji göndermeyelim yine de
Bu yorumun üstüne bir gönderi gördüm atmak istiyorum

Biz çocuk sahibi olmak için o kadar uğraşırken su yapilana bakar mısıniz ya hiç mi vicdan merhamet yok yeni doğan bebeği ağacın altına terk edip gitmek nedir ya Allah'ım ıslah etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…