2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

yanlış yazmışım canım haziran olacaktı inşallah değildir ben pek anlayamadım size sormak istedim yarında kan vereceğim bakalım umarım hüsrana uğratmaz bu testler beni

yanlış yazmışım canım haziran olacaktı inşallah değildir ben pek anlayamadım size sormak istedim yarında kan vereceğim bakalım umarım hüsrana uğratmaz bu testler beni
İki günlük test olunca daha iyi yorum yapabiliriz canım koyulaşma var mı yok mu ona bakınca daha iyi oluyor İnşAllah hamilesindir

Evet canım kuruma çizgisi olabilir. 10 dk üstünü ciddiye almamaya çalışıyoruz testlerde. Elinde varsa testin yarın sabah ilk idrar ile dene mutlaka.

Ben de eşimin heveslenerek baktığını görünce çok kötü oluyorum ya

Canım 3 farklı yere nasıl koyuyor baktımda hadi öncesine yumurtlama koyabilir ama şuan ki durumdan sonrasına çekiyor mu çizgi kuzum

Adetten kaç gün sonra regli olmuştunuz ya getirmek istemiyorum ama okuyunca korkuyorum
Bir çok kimyasal yaşadıgım için uzmanım bu konuda bata bir iki gğn kala test yapardım pozitif cıkardı kan verirdim ikinci kanı verdıgımde tam iki katı olmazdı zaten anlardım hemen sonra deger iyice yavas artıyor ya da düşüle geçip regl olunuyor. 6. Haftada kımyasal gebelık olmaz çünkü o zamana kese oluşmuştur. Kese oluştuğunda düşük yapmış oluyorsun. Kimyasal gebeliği çoğu doktorlar düşükten saymıyor mesela. Benim 3 düşüğüm var sayamadıgım kadar cok da kimyasal gebelik yasadım

Bende aynı durumdayım rahim üstten basıkmıs biraz histeroskopi önerdi doktor ama daha yaptıramadım. Amelıyat ne zaman oldunuz gebelik var mı suan acaba

Senin adını belirtidaş koyuyorum arkadaşım

Muhtemelen 2-3 güne pik olacak benim doktor 17 mm diye bakmıştı 4 gün sonra pik oldu

Kızlar 14.gün de leken gelmeye başladı ben baya erken adet oluyorum zaten önceki adette kısa sürmüştü tahminen yumurtlama da erken oldu yumurtlama üzerinden 7.Yada 8 gün sonra kırmızıyı gördüm
canım sen doktora gittin mi hiç? benim 6 cm lik kistim vardı, o aralar ara kanamalar yaşıyordum, ameliyatdan sonra düzeldim, ya yumurtlama kanamasıdır, ya yerleşme , ya da doktora gözük canım çünki normal diğil

Canım 3 farklı yere nasıl koyuyor baktımda hadi öncesine yumurtlama koyabilir ama şuan ki durumdan sonrasına çekiyor mu çizgi kuzum
Evet bebegim öncesine hiç çekmedi zaten hep sonrasına çekiyor bir ayın 8 ine bir 10 una bir de 14 üne çekiyor onlar 0,2 derece yükselmiş ya hep bende hepsini sildim

Kızlar bu da akşam innovita testi.Ya elimdeki tüm testler yanlış ya da kanda olmayıp idrarda olan beta hcg sahibiyim salı günü kan testi 0,174 olup idrar böyle olamaz ya ne diyosunuz tekrar mı kan veriyim ?

Ciddi misin ben 6 haftalık gebeydim 1039 du değerim hastaneye gidince doktor degerimin düştüğünü ve kimyasal gebelik gecirdigimi söylemişti düşük değil bu kimyasal demişti bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…